Kocaayak ve Oğlu Ne Zaman Vizyona Girecek?

0 oy
382 gösterim
16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle izlenen filmlerin başında gelmektedir. Hem çocukların hem de büyüklerin takip ettiği ve heyecanla vizyona girmesini beklediği birçok animasyon filmi vardır. Bu animasyon filmlerinden biri de Kocaayak ve Oğlu filmidir. Jeremy Degruson ve Ben Stassen'in yönetmenliğini yaptığı bu filmde orijinal seslendirmeleri Callan Brunker, Joey Camen, Joe Tomas, Bob Barlen ve David Epstein yapmaktadır. Komedi türündeki Kocaayak ve Oğlu filmi, fragmanıyla birlikte şimdiden çok beğeni toplamış ve merakla vizyona girilmesi beklenilmeye başlanmıştır. Filmde olay örgüsü içinde yer alan ve olayların etrafında geliştiği karakter olan Adam, 13 yaşındadır ve Adam'ın babası uzun zamandır kayıptır. Gizemli babasını aramak için yola çıkan Adam'ın maceralarını anlatan bu film izleyicilerin karşısına çıkmayı beklemektedir. Kocaayak ve Oğlu ne zaman vizyona girecek? 15 Eylül 2017'de vizyona girecek olan filmin izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 352 gösterim

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda olduğu gibi film sektöründe de ... fragmanlarıyla şimdiden beğeni kazanmaya devam etmektedir.

21 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 219 gösterim

Yönetmenliğini Callan Brunker'ın yaptığı animasyon aile türünde Amerikan yapımı Fındık İşi isimli ... 10 Kasım 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

5 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 131 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=PN4LAdSKmys Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein ... Haziran 2018 tarihinde vizyonda olması bekleniyor.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,294 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g Yönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ... merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
1 cevap 11,523 gösterim

Şimşek Mcqueen'in maceralarının anlatıldığı filmin 3.serisi 16 Haziran 2017 tarihinde ... ? 2020 yılında çıkmasının beklendiği söylenebilir.

20 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...