Instagram Ne Zaman Kuruldu?

0 oy
1,012 gösterim
13 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte artık gerçek hayattaki sohbetlerin, paylaşımların ve eski tip fotoğraf albümlerinin yerini sosyal medyalar almıştır. Sosyal medya ağları arasında en çok kullanılanların başında gelen Instagram ise kısa video, fotoğraf, çoklu fotoğraf gibi birçok özelliği ile kullanıcılarının beğenisini her geçen gün kazanmaya devam etmektedir. Instagram daha ilk haftasında 200 bin kullanıcı tarafından kullanılmaya başlanarak bu rakam şubat ayına gelinmesi ile birlikte 1 milyon 750 bin oldu. Mayıs ayında ise 4 milyon kullanıcı ile sayı artarak devam etti. Yani Instagramın, beğenilen ve talep gören bir uygulama olduğu kısa zamanda artış gösteren bu rakamlar ile ortaya konmuştur. Kevin Systorm ve Mike Krieger adlı iki kişi tarafından kurulan ve bugünkü Instagram adını alan bu uygulama her geçen gün artan kullanıcıları ile kendini güncel tutmaya devam etmektedir. Instagram ne zaman kuruldu? Instagram 2010 yılının mart ayında kurulmuş olup, yine 2010 yılının kasım ayında App Store'daki yerini almıştır.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 536 gösterim

Instagram nedir, ne işe yarar ? Sosyal medya artık insanların günlük yaşamlarında ... bu engelin süresinin uzayacağı da unutulmamalıdır.

1 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 91 gösterim

Facebook'un ve Twitter'ın kullanıcıları istedikleri takdirde paylaşımlarını zamanlama döngüsüne ... seçiyor ve gönderinizi zamanlamış oluyorsunuz !

26 Aralık 2016 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 359 gösterim

Galatasaray, adını Galatasaray Lisesi'nden (Mekteb-i Sultani) alan öncü bir kurum ... biri olarak spor faaliyetlerini sürdürmeye devame etmektedir.

14 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 282 gösterim

Birleşmiş Milletler yani kısa adıyla BM, ulusal bir örgüttür. Birleşmiş Milletler, adaleti, ... arasında yer aldığı ülkelerle birlikte kurulmuştur.

15 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 439 gösterim

Avrupa Birliği yani kısaltılmış olarak yazımı ile AB, demokratik olan Avrupa ülkelerinin bir ... günümüzde hala aynı ad ile varlığını sürdürmektedir.

15 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...