Konfor Halı Ne Zaman Kuruldu?

0 oy
318 gösterim
20 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

Halı, bir evin olmazsa olmazlarındandır. Eşyaları ve evi bütünleyerek daha güzel bir görünüm oluşturulmasında başrol oynayan halıların seçimi oldukça önemlidir. Hem dokusuyla hem de eşyalarla olan uyumuyla bir ev için önem arz eden halının markası da seçimler de ön plana çıkmaktadır. Halı markalarının önde gelen isimlerinden biri olan Konfor Halı da müşterilerini memnun etmek için her bütçeye ve her zevke uygun halılar üretmektedir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında satışları olan Konfor Halı'yı kullanan müşteriler her konuda memnuniyetlerini dile getirmektedir. Halı üretiminde kullanılan ve halının temel ham maddesi olan akrilik  ipliğini de kendisi üreten firma böylelikle daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı halılar üretmektedir. Konfor Halı Ne Zaman Kurulmuştur? Konfor Halı'nın temelleri 50 yıl önce atılmış olup, makine halısı üretimine de 80'li yıllarda başlamıştır. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 357 gösterim

Galatasaray, adını Galatasaray Lisesi'nden (Mekteb-i Sultani) alan öncü bir kurum ... biri olarak spor faaliyetlerini sürdürmeye devame etmektedir.

14 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 282 gösterim

Birleşmiş Milletler yani kısa adıyla BM, ulusal bir örgüttür. Birleşmiş Milletler, adaleti, ... arasında yer aldığı ülkelerle birlikte kurulmuştur.

15 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 438 gösterim

Avrupa Birliği yani kısaltılmış olarak yazımı ile AB, demokratik olan Avrupa ülkelerinin bir ... günümüzde hala aynı ad ile varlığını sürdürmektedir.

15 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 471 gösterim

Türk Kültüründe eğitim, geçmiş zamanlardan günümüze kadar her zaman önemli olmuştur. Eğitime çok ... ve batılı tarzda eğitim vermeye başlanmıştır.

17 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 438 gösterim

Bordo-mavi renklere sahip olan Trabzonspor, Türkiye'deki dört büyük takımdan biri olarak futbol ... almış ve dört büyük takım arasına girmiştir.

18 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...