Kyani ne zaman kuruldu ?

0 oy
299 gösterim
9 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

Uzun yıllardır faaliyette olan Almanya, Amerika gibi dünyanın birçok ülkesinde şubelere sahip, besin takviyeleri üreten Kyani binlerce üyesi bulunan network şirketidir. Müşterilerine sağlık ürünler sunan firma aynı zamanda gelişmiş ortaklık yapısı ile üyelerinin gelir etmesini sağlamaktadır. Saadet zinciri sistemi ile çalışan şirketlere göre çok farklı bir sistem üzerine kurulmuş olan dünya çapında 2 milyonu aşkın üyeye sahip olan Kyani, 57 ülkede faaliyetlerini son sürat sürdürmektedir. Alt üye zorunluluğu bulunmayan, satın aldıkları ürünler ile üyelerinin adeta bir esnaf gibi çalışmalarına ve kendi işini kurmalarına olanak vermektedir. Bununla birlikte birçok ülkede bulunan şubelerinden müşteri hizmetleri desteği de veren Kyani, üyelerinin karşılaştıkları sorunlarına en kısa sürede çözüm getirmektedir. Kyani ne zaman kurulmuştur ? Şirket, 2007 yılında faaliyete geçmiştir.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 359 gösterim

Galatasaray, adını Galatasaray Lisesi'nden (Mekteb-i Sultani) alan öncü bir kurum ... biri olarak spor faaliyetlerini sürdürmeye devame etmektedir.

14 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 282 gösterim

Birleşmiş Milletler yani kısa adıyla BM, ulusal bir örgüttür. Birleşmiş Milletler, adaleti, ... arasında yer aldığı ülkelerle birlikte kurulmuştur.

15 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 439 gösterim

Avrupa Birliği yani kısaltılmış olarak yazımı ile AB, demokratik olan Avrupa ülkelerinin bir ... günümüzde hala aynı ad ile varlığını sürdürmektedir.

15 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 477 gösterim

Türk Kültüründe eğitim, geçmiş zamanlardan günümüze kadar her zaman önemli olmuştur. Eğitime çok ... ve batılı tarzda eğitim vermeye başlanmıştır.

17 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 440 gösterim

Bordo-mavi renklere sahip olan Trabzonspor, Türkiye'deki dört büyük takımdan biri olarak futbol ... almış ve dört büyük takım arasına girmiştir.

18 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...