Korku Seansı (The Conjuring ) 3 ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
1,185 gösterim
4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı müthiş bir korku fimi olan orijinal ismi ile The Conjuring ( Korku Seansı ) 2. bölümüyle 2016 yılında sevenleriyle buluştu. İzleyiciler tarafından ilk bölüm gibi beğeni izlenen 2.bölümünden sonra sevenleri Korku Seansı 3'ün çıkıp çıkmayacağı, ne zaman vizyona gireceğini merak etmeye başladı. Geçtiğimiz 2016 yılının Haziran ayında filmin yönetmeni James Wan'ın yaptığı açıklamada Korku Seansı 3'ün çekimlerine başladıkları bilgisini aktarması üzerine sevenlerini ümitli bekleyiş sarmaya başladı.

Korku Seansı 2 konusu :

Lorraine ve Ed sıra dışı normal olmayan olayları araştırmaya devam eder. Psişik paranormal aktiviteleri inceleyen bir dernek sahibi olan birçok yerde incelemelerde bulunan çift. Bu seferde Londra'da paranormal bir vakayı araştırmaya koyulur. Peggy Hodgson isimli dört çocuk sahibi bir baba vardır. Aile kısa süre önce büyükçe geniş bir eve taşınmıştır. Çocuklar evde bir şeylerin gezdiğini ve eşyaların yerlerinden hareket ettiğini annelerine defalarca söylemesine rağmen anne çocukların gördükleri şeylerin psikolojik olabileceğini düşündüğünden dolayı olayları pek dikkate almaz. Fakat çocukların dur durak bilmeyen şikayetlerinden sonra Hodgson ailesi görünmeyen varlıkların kendilerine musallat olduklarını düşünür. Görünmeyen güçler musallat olmaya kızları Jannet'tan başlamıştır.

Korku Seansı 3 ne zaman vizyona girecek ?

Sevenlerinin heyecanla beklediği izleyenlerin tüylerini ürperten gerçek yaşanmışlıklardan esinlenerek kurgulanan filmin 2018 yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,620 gösterim

Önümüzdeki günlerde yepyeni bir film sinemalardaki yerini alacak. Yönetmenliğini Stacy Title'ın ... 7 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 141 gösterim

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın ... 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 152 gösterim

Yönetmenliğini Michael ve Peter Spierig kardeşlerin yaptığı Winchester isimli korku film yakında vizyonda ... Şubat 2018'de beyaz perdede olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 114 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=tTtWTBulPE4 Yönetmenliğini Dan Berk, Robert Olsen ikilisinin ... 2017 tarihinde film beyaz perdede yerini alacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 1,057 gösterim

Yakında adından çokça söz ettirecek dram, gerilim türünde bir film izleyicilerle buluşacak. The Papers ... giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak belirlendi.

12 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...