İstisna ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
143 gösterim
4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

İstisna, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan casusluk temalı bir gerilim filmi. Filmin yönetmen koltuğunda İngiliz ünlü yönetmen David Leveaux oturuyor. Başrolleri paylaşan isimler ise Lily James, Christopher Plummer, Jai Courtney. Almanya ve ABD ortak yapımı olan film casus, gerilim konulu 2.dünya savaşı sırasında geçtiği için fimin tarihi yönü de var.

İstisna film konusu:

Kaiser Wilhelm dönemim sürgün edilmiş Alman kralıdır. Kendi halinde büyük malikanesinde eşi Princess Hermine ile birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Alman askeri Stefan Brandt'a onu öldürme görevi verilir. Brand'ın bunun için malikaneye girip bilgi toplaması gerekir. Brand korunaklı olan kralın malikanesinde bir şekilde girer ve kralı ortadan kaldırmayı düşünürken her şey bir an da tersine döner. Çünkü o, malikanenin güzel hizmetçisi Mieke de Jong'a aşık olmuştur. Brand hislerinin sesini mi dinleyecek yoksa kendisine verilen görevi mi yapacak ?

İstisna ne zaman vizyona girecek ?

Merakla beklenen film 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 584 gösterim

2010 yılında vizyona giren, başrollerini aksiyon filmlerinin yıldızı Angelina Jolie ve Liev ... nezaman.com.tr ailesince buradan paylaşılacaktır.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 137 gösterim

Oliver Parker'in yönettiği Johnny English bilindiği üzere 2003 yılında izleyicilerle buluşmuş sonrasında ... 5 Ekim 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,185 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 123 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=AEBIJRAkujM Yönetmenliğini Doug Liman'ın yaptığı başrolünde ... 8 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 141 gösterim

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın ... 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...