Megan Leavey ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
798 gösterim
1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey isimli kadın askerin yaşam öyküsünün anlatıldığı filmde House of Cards dizisinden de bilinen ABD'li güzel oyuncu Kate Mara başrolde yer alıyor. Genç onbaşı Megan Leavey'i canlandıran Mara'ya filmde Edie Falco, Ramon Rodríguez gibi isimler eşlik ediyor. Bu film tarihi,savaşı ve dramı bir arada bulunduran Megan Leavey isimli bir film.

Savaş filmi Megan Leavey konusu:

Megan Leavey onbaşı rütbesinde görevli bir Amerikan askeridir. Devlet tarafından görevlendirilmek üzere Irak'a gönderilir. Savaşın hüküm sürdüğü Irak'ta çok sayıda insanın hayatını kurtaran genç kadın askerin bir de yanından bir dakika bile ayrılmayan kendisine yoldaş olan disiplinize ederek dövüş üzerine eğittiği bir köpeği vardır. Adeta çocuğu gibi olan dövüş köpeği Megan'ı her daim gelebilecek saldırılara karşı korur.

Megan Leavey ne zaman vizyona girecek ?

Tarihi ve savaş temalı, dramı da içinde bulunduran sinemaseverlerin heyecanla vizyona girmesini beklediği film çok yakın bir tarihte 25 Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 99 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ESLXnt6fe_8 Yepyeni bir savaş filmi önümüzdeki günlerde izleyicilerle ... ? Film 30 Haziran 2017'de sinemalarda.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 86 gösterim

Yönetmenliğini William Oldroyd'un yaptığı tarihi romantik dram konulu yeni bir filmin vizyona girmesine ... zaman vizyona girecek ? 30 Haziran 2017.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 647 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 1,057 gösterim

Yakında adından çokça söz ettirecek dram, gerilim türünde bir film izleyicilerle buluşacak. The Papers ... giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak belirlendi.

12 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 89 gösterim

Yönetmen koltuğunda Yann Demange'in oturduğu dram, polisiye türünü bir arada bulunduran ... Ocak 2018 tarihinde sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...