Cadaver ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
141 gösterim
1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın gelecekte izleyicilerle buluşacak. Başrollerinde Stana Katic,Shay Mitchell, Grey Damon gibi oyuncuların yer aldığı ABD yapımı korku filminin senaryosu da bir hayli ilginç.

Cadaver konusu:

Uzun bir süre uyuşturucu kullanan eski polis memuru artık sosyal hayatında bir hiçtir. Yaşamış olduğu bu sorun yüzünden sevilip sayılmayan polis bu illetten kurtulmak için zamanında ruh sağlığı hastanesinde tedavi görmüş ve iyileşmiştir. Uyuşturucu kullandığı için zamanında teşkilattan atılan polis daha önce iyileştiği hastanede gece çalışmak üzere iş başı yapar. Hastane de çalışırken morga kaldırılan çok sayıda ceset ile yüz yüze gelen polis, birgün her tarafı delik deşik olmuş, canavarca öldürülmüş bir ceset ile karşılaşır. Her şeyden habersiz olan polis, o cesedin şeytani bir varlık olduğunu bilmiyordur.

Cadaver ne zaman vizyona giriyor ?

İzleyiciler tarafından heyecanla beklenen sıra dışı senaryoya sahip olan izleyenlere korku dolu anlar yaşatacak olan film 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,185 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 152 gösterim

Yönetmenliğini Michael ve Peter Spierig kardeşlerin yaptığı Winchester isimli korku film yakında vizyonda ... Şubat 2018'de beyaz perdede olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 114 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=tTtWTBulPE4 Yönetmenliğini Dan Berk, Robert Olsen ikilisinin ... 2017 tarihinde film beyaz perdede yerini alacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,620 gösterim

Önümüzdeki günlerde yepyeni bir film sinemalardaki yerini alacak. Yönetmenliğini Stacy Title'ın ... 7 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 138 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ddYSGGJAKOk Yönetmenliğini İngiliz yönetmen Johannes Roberts'ın ... 4 Ağustos 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...