Ajan Salt 2 ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
584 gösterim
1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

2010 yılında vizyona giren, başrollerini aksiyon filmlerinin yıldızı Angelina Jolie ve Liev Schreiber'ın paylaştığı Ajan Salt filmi izleyiciler tarafından çok beğenilmiş ve sinemaseverler filme büyük ilgi göstermişti. Yıllar önce sinemaseverler ile buluşan filmin 2.bölümü Ajan Salt 2 önümüzdeki yıllarda yepyeni bölümüyle yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Sevenlerinin merakla beklediği filmin ilk bölümünde neler olmuştu.  Aksiyon, gerilim dolu casusluk üçgeninde geçen filmin konusuna bakılacak olursa eğer :

Ajan Salt konusu:

Angeline Jolie'nın hayat verdiği Evelyn Salt, genç bir CIA ajanıdır. Ülkesini ve millletini çok seven bu uğurda canını hiçe sayan bir görüşe sahip olan Salt, devleti için çalışıp, istihbarat toplarken birdenbire bir iftiraya maruz kalır. Atılan iftira ise Ajan Salt'ın CIA ajanı olmadığı ve bir Rus ajanı olarak başkanı öldürmek üzerine görevlendirildiğidir. Fakat herkes onun başkanı öldürmek için görevlendirilen bir suikastçı olduğuna inanmaktadır. Bu kara lekeyi üstünden atmak ve kendini temize çıkarmak için mücadele vermeye başlayan Evelyn Salt'ın bu saatten sonraki tek amacı kendisine atılan bu suçlamayı haksız çıkarmaktır.

Ajan Salt 2 ne zaman vizyona giriyor ?

Filmin ne zaman vizyona gireceği kesin olmamak ile birlikte 2019 yılında sevenleri ile buluşacağı üzerine söylentiler mevcut. Yapımcı şirketi tarafından resmi tarihi açıklandığı an nezaman.com.tr ailesince buradan paylaşılacaktır.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 143 gösterim

İstisna, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan casusluk temalı bir gerilim filmi. Filmin yönetmen ... 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 126 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=663uUyZ9U6Q Önümüzdeki günlerde Altitude isimli yepyeni bir ... 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 137 gösterim

Oliver Parker'in yönettiği Johnny English bilindiği üzere 2003 yılında izleyicilerle buluşmuş sonrasında ... 5 Ekim 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 863 gösterim

Yönetmenliğini Den Of Thieves'ın, senaristliğini Paul Scheuring'in yaptığı ve yapımcılığını ise ... film 19 Ocak 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

10 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,185 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...