Luis ve Uzaylılar ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
131 gösterim
30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduChristoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein ikillisinin önümüzdeki aylarda çekimlerine başlayacağı orijinal ismi ile Luis ve Aliens, Luis ve Uzaylılar animasyon filmi önümüzdeki yıl vizyona girecek. Almanya, Danimarka, Lüksemburg ortak yapımı olacak olan filmde karakterleri seslendirecek olan oyuncular henüz belli değil. Senaryosuna bakılacak olursa Luis ve Uzaylılar isimli film özellikle çocukların ve ailelerin izlemekten oldukça keyif alacağı bir filme benziyor.

Luis ve Uzaylılar konusu:

Luis henüz 12 yaşında genç bir çocuktur. Kendini sivil hayattan soyutlayan Luis'in çevresinde bir tek arkadaşı bile yoktur. Genç adamın Arnold isimli uzay araştırmacısı bir babası vardır. Babası uzayda hayat olduğuna inanmakta ve bunu bir şekilde ıspat etmeye çalışmaktadır. Uzaylıların tehlikeli olduğunu ve görüldüğü yerde etkisiz hale getirilmesi gerektiğine inanan Arnold, tüm gününü bu çalışmalarına ayırmaktadır. Luis, babasının kendisine vakit ayırmamasından rahatsızdır. Okulda birgün bu sıkıntısını müdür de fark eder. Müdür Luis'in yatılı bir okulda eğitimine devam etmesi gerektiğini düşünür. Fakat müdürün unuttuğu bir şey vardır. O da Luis'in çok yakında uzaylı arkadaşlarının olacağı gerçeğidir. Luis, kısa bir süre sonra 3 uzaylı arkadaş edinir. Fakat bunu babasına asla ve asla söylemez. Çünkü babası uzaylıların zararlı olduğunu ve öldürülmesi gerektiğine inanmaktadır. Luis, uzayı keşfetmek istemektedir. Bu konuda ona uzaylı arkadaşları yardımcı olabilecek mi ?

Luis ve Uzaylılar ne zaman vizyona giriyor ?

İzleyenlere heyecanlı anlar yaşatacak olan, merakla beklenen animasyon filminin 1 Haziran 2018 tarihinde vizyonda olması bekleniyor.

 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 132 gösterim

Yönetmenliğini Holger Tappe'nin yaptığı Alman yapımı yepyeni bir film yakında vizyona girmeye ... 2 Şubat 2018 tarihinde vizyonda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 383 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,316 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g Yönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ... merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 143 gösterim

İstisna, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan casusluk temalı bir gerilim filmi. Filmin yönetmen ... 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 98 gösterim

Yönetmenliğini Boo Junfeng yaptığı Singapur, Almanya ve Fransa ortak yapımı Çırak isimli dram filmi ... ? 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...