Altitude ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
126 gösterim
30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduÖnümüzdeki günlerde Altitude isimli yepyeni bir aksiyon, gerilim filmi izleyicilerle buluşacak. Filmin yönetmenliğini Alex Merkin yaparken başrollerde ise Dolph Lundgren,Denise Richards ve Jonathan Lipnick yer alıyor. Amerikan yapımı filmde Denise Richards, FBI ajanı Gretchen Blair karakterini canlandırırken, Dolph Lundgren Sharpe ve çocuk oyuncu Jonathan Lipnick ise Rick karakterine hayat verecek.

Altitude konusu:

Gretchen Blair, birgün uçakta seyahat ederken yanında oturan yolcu ile sohbete dalar. Yanındaki yolcunun çok zengin olduğundan habersiz muhabbet etmeye devam eden Blair, akıl almaz bir teklif ile karşılaşır. Yolcu, uçağın kaçırıldığını ve kendisini uçaktan kurtarması halinde Blair'e tamı tamına 75 milyon dolar para vereceğini söyler. Blair, ilk başta adamın dediğini dikkate almaz fakat sonrasında uçağın gerçekten kaçırıldığını öğrenince içinde bulunduğu durumun vahametinin farkına varır. Hırsızlar bir taraftan uçağı darma dağın ettiği sırada uçakta korku dolu anlar yaşanırken diğer taraftan ise Blair, neyine ne olduğunu anlamaya çalışarak yolcuları kurtarmaya çalışacaktır.

Altitude ne zaman vizyona giriyor ?

İzleyenlerin merakla beklediği aksiyon, gerilim filmi 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 584 gösterim

2010 yılında vizyona giren, başrollerini aksiyon filmlerinin yıldızı Angelina Jolie ve Liev ... nezaman.com.tr ailesince buradan paylaşılacaktır.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 863 gösterim

Yönetmenliğini Den Of Thieves'ın, senaristliğini Paul Scheuring'in yaptığı ve yapımcılığını ise ... film 19 Ocak 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

10 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,185 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 123 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=AEBIJRAkujM Yönetmenliğini Doug Liman'ın yaptığı başrolünde ... 8 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 143 gösterim

İstisna, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan casusluk temalı bir gerilim filmi. Filmin yönetmen ... 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...