Balerin ve Afacan Mucit ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
1,316 gösterim
30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduYönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ikilisinin yaptığı Fransa Kanada ortak yapımı Balerin ve Afacan Mucit isimli animasyon filmi çok yakında sinemaseverlerin karşısında olacak. Summer ve Warin yönetiminde çekilen ve çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlanan filmin oyuncu seslendirme kadrosundaki isimler ise Elle Fanning, Dane DeHaan, Maddie Ziegler.

Balerin ve Afacan Mucit konusu:

Felicie isimli genç kız babasını küçük yaşta kaybetmiş bir yetimdir. Küçüklüğünden beri tek hayali balerin olmaktadır. Fakat o sıradan bir balerin olmak yerine herkesin tanıdığı, bildiği ve kendisini takdir ettiği bir balerin olmayı istemektedir. Köyde yaşadığından dolayı balerin hayallerini burada gerçekleştiremeyeceğinin bilincindedir. Bu yüzden birgün hayallerine ulaşmak için Paris'e gitmeye karar verir. Paris'te ise Felicie'yi hayallerine kavuşturacak bir sürpriz beklemektedir. Genç kız isim benzerliği nedeniyle başka biri ile karıştırılır. Bu karmaşıklık hayallerini süsleyen balerinliğe ulaşması için Felicie'ye kapı açacaktır. Felicie, o çok istediği hayali olan balerinliği elde edebilecek mi ? Yoksa gerçekleşmesini çok istediği hayalini Paris'te bırakıp tekrar yaşadığı köye geri mi dönecek ?

Balerin ve Afacan Mucit ne zaman vizyona giriyor ?

4 Ağustos 2017 tarihinde çocuk ve ailelerinin merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 165 gösterim

Çin yapımı bir animasyon filmi yakında izleyenlerle buluşacak. Orijinal ismi Bobby the Hedgehog ... Film 29 Aralık 2017 tarihinde gösterime girecek.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 91 gösterim

Yakında yepyeni bir animasyon filmi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Toby ... 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 156 gösterim

Yönetmenliğini Can Soysal'ın yaptığı Bensu Soral, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç gibi ünlü isimlerin ... Doru 7 Temmuz 2017'de sinemalarda olacak.

2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 383 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 131 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=PN4LAdSKmys Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein ... Haziran 2018 tarihinde vizyonda olması bekleniyor.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...