Alacakaranlık 6 Yükselen Güneş ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
7,209 gösterim
29 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Alacakaranlık 6 çıkacak mı ?

Dünyaca ünlü yazar Stephenie Meyer'in aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanan Alacakaranlık isimli korku filmi  2009 yılında sinemalardaki yerini almış ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilmişti. Yapımcı şirket filmin sinemaseverler tarafından büyük ilgi görmesinin ardından bölümler halinde efsanevi romanı sinemada izleyicilerle buluşturmaya devam etmiştir. Son olarak 2012 yılında 5.serisi Şafak Vakti isimli bölümüyle sevenleriyle buluşan Alacakaranlık serisinin 6.bölümü ile sinemalara ne zaman geleceği sevenleri tarafından merak ediliyor. 5 yıl bir aradan sonra yeni bölümü ve yeni serüvenleriyle sinemalarda yerini alması beklenen filmin yakında vizyona girmesi bekleniyor.

Alacakaranlık konusu:

Isabella henüz 17 yaşında babası ile birlikte mütevazi bir kasabada hayatlarını sürdürmektedir. Bir zaman sonra normalde 108 yaşında olan fakat kendisiyle aynı yaşta görünen Edward Cullen isimli genç vampir bir çocukla tanışır. İnsan görünümünde olan ama aslında vampir olan Edward zamanla Isabella'ya aşık olur. Bu saatten sonra Isabella'nın hayatı kabusa dönecektir. Ailesi Isabella'yı içinde bulunduğu bu kötü durumdan kurtarmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Alacakaranlık 6 Yükselen Güneş ne zaman sinemalarda olacak ?

Bilindiği üzere Stephenie Meyer son olarak kitabının 5.serisini yazmıştı. Şu sıralar 6.serisini yazmakla meşgul olan dünyaca ünlü yazar romanını bitirdikten kısa bir süre Alacakanlık 6 Yükselen Güneş vizyona girecektir. 
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,185 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 141 gösterim

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın ... 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 152 gösterim

Yönetmenliğini Michael ve Peter Spierig kardeşlerin yaptığı Winchester isimli korku film yakında vizyonda ... Şubat 2018'de beyaz perdede olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 114 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=tTtWTBulPE4 Yönetmenliğini Dan Berk, Robert Olsen ikilisinin ... 2017 tarihinde film beyaz perdede yerini alacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,622 gösterim

Önümüzdeki günlerde yepyeni bir film sinemalardaki yerini alacak. Yönetmenliğini Stacy Title'ın ... 7 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...