Mine filmi ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
99 gösterim
23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduYepyeni bir savaş filmi önümüzdeki günlerde izleyicilerle bulaşacak. Filmin ismi Mine. Filmin yönetmen koltuğunda oturanlar isimler ise Fabio Guaglione ve Fabio Resinaro ikilisi. Gerilim, dram ve savaşı bir arada bulunduran Mine isimli filmin senaryosu bir hayli acıklı. Suikastçı bir askerin çölde hayatta kalma mücadelesini anlatan filmin konusu şöyle : Yapmak istediği suikast istediği gibi gitmeyince yakalanmamak için olay yerinden uzaklaşarak çöle doğru kaçmaya başlayan askerin çölde hayatta kalmasını sağlayacak hiçbir şey yoktur. Fakat o hayatta kalma savaşına tüm gayretiyle devam eder. Çölde geçirdiği zaman boyunca karşısına türlü türlü felaketler çıkan askerin tek amacı hayatta kalmaktır. Bunun içinde kendisine zarar verecek önüne gelen her şeye karşı savaşmak, mücadele etmek zorundadır. Merakla beklenen Mine filmi ne zaman vizyona girecek ? Film 30 Haziran 2017'de sinemalarda.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 798 gösterim

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey ... Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 1,057 gösterim

Yakında adından çokça söz ettirecek dram, gerilim türünde bir film izleyicilerle buluşacak. The Papers ... giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak belirlendi.

12 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 85 gösterim

Merakla beklenen The Girl In The Spider's Web isimli filmi kimin yöneteceği henüz belli ... Film 19 Ekim 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

21 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 92 gösterim

Filmin yönetmen koltuğunda Hollandalı ünlü yönetmen Martin Koolhoven oturuyor. Filmin konusuna bakılacak ... 7 Temmuz 2017'de izleyenlerle buluşacak.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 95 gösterim

Filmin yönetmen koltuğunda Park Chan-Wook'un oturduğu orijinal adı The Handmaiden olan Hizmetçi ... Temmuz 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

8 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...