Winchester ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
152 gösterim
14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Michael ve Peter Spierig kardeşlerin yaptığı Winchester isimli korku film yakında vizyonda olacak. ABD ve Avusturya ortak yapımı olan filmde Helen Mirren, Jason Clarke ve Sarah Snook filmin başrolleri paylaşacak. Sinemaseverlerin merakla beklediği film sıra dışı bir senaryoya sahip.

Winchester konusu:

Film, dünyaca ünlü Amerikalı tüfek üreticisi olan Winchester tüfeklerinin varisi Sarah Winchester'ı merkeze alıyor. Oldukça varlıklı bir aileden gelen Sarah Winchester eşini ve kızını kaybeder. Durumun vahametiyle ruhsal sıkıntılara giren kadın konu ile ilgili olarak bir medyuma gider. Medyum, kadına sahibi olduğu tüfek markası ile ölen kişilerin olduğunu ve bu nedenle onların ruhlarının kendisini rahat bırakmadığını ve kendisine musallat olduğunu, başına gelen olayların da bundan kaynaklandığını iletir. Bununla birlikte kadına içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmanın yolunun sayısız bina inşa ettirmekten geçtiğini anlatır. Bunun üzerine harekete geçen Winchester, devasa büyüklükte ve çok sayıda oda, sayısız merdiven ve çıkmaz koridorları olan bir ev inşa eder. Bu şekilde inşa ettiği malikanenin içine kendisine musallat olan ruhları hapsedebileceğini düşünmektedir.

Winchester ne zaman sinemalarda olacak ?

İzleyenlerin tüylerini ürpetecek, gerilimin derinliklerine sürükleyecek olan korku filmi 22 Şubat 2018'de beyaz perdede olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,185 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 141 gösterim

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın ... 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 114 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=tTtWTBulPE4 Yönetmenliğini Dan Berk, Robert Olsen ikilisinin ... 2017 tarihinde film beyaz perdede yerini alacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,620 gösterim

Önümüzdeki günlerde yepyeni bir film sinemalardaki yerini alacak. Yönetmenliğini Stacy Title'ın ... 7 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 138 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ddYSGGJAKOk Yönetmenliğini İngiliz yönetmen Johannes Roberts'ın ... 4 Ağustos 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...