Yaramaz Kirpi Bobi Dikenlerin Gücü Adına ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
165 gösterim
14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduÇin yapımı bir animasyon filmi yakında izleyenlerle buluşacak. Orijinal ismi Bobby the Hedgehog olan Yaramaz Kirpi Bobi Dikenlerin Gücü Adına filmin yönetmen koltuğunda Jianming Huang oturuyor. Aynı zamanda senarist ve yapımcı olan, Hedgehog birçok yapımda imzası bulunan tecrübeli bir isim. Yönetmenliğinin yanında filmin senaristliğini kaleme alan isimlerden biri de olan Huang'a Xiaoyu Wu da eşlik ediyor. Kirpi ailesiyle yaşamını sürdüren Bobby isimli kirpi onurlu olmasının yanında pek bir şeyden memnun olmayan sürekli isyan içinde olan ve aynı zamanda burnu havadadır. Bobby'nın birgün başına hiç beklemediği bir şey gelir.  Bobby'nin hayatı sıfırlanır ve hafıza kaybına uğrar. Bundan sonrasında ise sıra dışı olaylar baş gösterir. Özellikle çocukların merakla beklediği Yaramaz Kirpi Bobi Dikenlerin Gücü Adına ne zaman vizyona giriyor ? Film 29 Aralık 2017 tarihinde gösterime girecek.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,316 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g Yönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ... merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 91 gösterim

Yakında yepyeni bir animasyon filmi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Toby ... 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 156 gösterim

Yönetmenliğini Can Soysal'ın yaptığı Bensu Soral, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç gibi ünlü isimlerin ... Doru 7 Temmuz 2017'de sinemalarda olacak.

2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 100 gösterim

Yönetmenliğini George Nolfi'in yaptığı çekim çalışmaları geçtiğimiz günlerde sonra eren Ejderin Doğuşu isimli ... için belirlenen tarih 8 Eylül 2017.

8 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 383 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...