The Papers ne zaman vizyona girecek ?

+1 oy
1,057 gösterim
12 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yakında adından çokça söz ettirecek dram, gerilim türünde bir film izleyicilerle buluşacak. The Papers isimli filmin yönetmen koltuğunda oturan isim birçok hasılatlı filmlerde imzası bulunan yönetmen Steven Spielberg. Sinema yönetmenliğinde oldukça tecrübeli olan Spielberg, aynı zamanda başarılı bir senarist ve yapımcı. Yönetmen Spielberg'in yanı sıra filmin başrollerini yine tecrübeli ve aynı zamanda Oscar ödüllü iki oyuncu paylaşıyor. Birisi Tom Hanks diğeri ise Meryl Streep. Oyuncu kadrosunda oldukça tecrübeli isimleri bir araya getiren Spielberg, filmin başarılı bir grafik çizeceğinden emin.

The Papers konusu:

Film, 1971 yılında sızdırılan Pentagon belgelerini merkeze alıyor. Amerika'nın önde gelen gazetelerinden biri olan Washington Post'ta çalışan gazeteciler Amerikan ordusunda analizci olarak çalışan Daniel Ellsberg tarafından sızdırılan belgeleri kamuoyu ile paylaşmaya karar verir. 60'lı yıllarda Amerika'nın başında bulunan Lyndon B. Johnson'un yönetiminin ABD askerleri hakkında kamuoyuna gerçek ile alakası olmayan yalan yanlış şeyler bilgiler vermesi üzerine belgeler davalık olur ve ordu ile gazete arasında sıkı bir hukuk mücadelesi başlar.

The Papers ne zaman vizyona girecek ?

Merakla beklenen gerillim filminin gösterime giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak belirlendi.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 85 gösterim

Merakla beklenen The Girl In The Spider's Web isimli filmi kimin yöneteceği henüz belli ... Film 19 Ekim 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

21 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 99 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ESLXnt6fe_8 Yepyeni bir savaş filmi önümüzdeki günlerde izleyicilerle ... ? Film 30 Haziran 2017'de sinemalarda.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,185 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,620 gösterim

Önümüzdeki günlerde yepyeni bir film sinemalardaki yerini alacak. Yönetmenliğini Stacy Title'ın ... 7 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 92 gösterim

Filmin yönetmen koltuğunda Hollandalı ünlü yönetmen Martin Koolhoven oturuyor. Filmin konusuna bakılacak ... 7 Temmuz 2017'de izleyenlerle buluşacak.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...