Den of Thieves ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
863 gösterim
10 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Den Of Thieves'ın, senaristliğini Paul Scheuring'in yaptığı ve yapımcılığını ise Mark Canton'un üstlendiği aksiyon, polisiye türünde ABD yapımı Den of Thieves isimli film yakında izleyicilerle buluşacak. Filmin başrolünü 50 Cent olarak bilinen ünlü Amerikalı şarkıcı Curtis James Jackson ile MTV ödüllü İskoç oyuncu Gerard Butler paylaşacak. Sinemaseverlerin merakla beklediği ve oyuncu kadrosu oldukça zengin olan filmin çalışmalarına geçtiğimiz haftalarda başlandı. Çekim çalışmaları son sürat devam eden Den of Thieves'te Gerard Butler, Nick Flanagan karakterini canlandıracak. Filmde ülkenin en büyük merkezi bankası olan Merkez Bankasına yapılacak olan bir soygunu konu ediliyor. Merkez Bankasında dolaşımda olan milyonlarca dolar tutarındaki parayı kurum tam imha edecekken soyguncuların hedefi olur. Neredeyse imkansız olan soygun mücadelesinde banka hırsızları başarılı olabilecek mi ? Den of Thieves ne zaman vizyona giriyor ? Polisiye temalı aksiyon dolu film 19 Ocak 2018 tarihinde sinemalarda olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 584 gösterim

2010 yılında vizyona giren, başrollerini aksiyon filmlerinin yıldızı Angelina Jolie ve Liev ... nezaman.com.tr ailesince buradan paylaşılacaktır.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 126 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=663uUyZ9U6Q Önümüzdeki günlerde Altitude isimli yepyeni bir ... 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 372 gösterim

Birçok yabancı film daha fragmanları yayınlanmadan bile izleyiciler tarafından oldukça merakla ... 2018 cevabı ile izleyicilere duyurulmuştur.

19 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 100 gösterim

Yönetmenliğini George Nolfi'in yaptığı çekim çalışmaları geçtiğimiz günlerde sonra eren Ejderin Doğuşu isimli ... için belirlenen tarih 8 Eylül 2017.

8 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 383 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...