Mutlu Canavar Ailesi ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
132 gösterim
4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Holger Tappe'nin yaptığı Alman yapımı yepyeni bir film yakında vizyona girmeye hazırlanıyor. Animasyon komedi türünde izleyicilerle buluşacak olan filmde Jason Isaacs, Ewan Bailey gibi oyuncular rol alacak. Wishbone ailesi birbirinden uzak mutluluktan bir haber ailedir. Aile bireyleri birbirine olabildiğince uzak ve herbiri bir yerdedir. Tamamen kopmuş olan aileyi anne Emma birleştirme kararı alır. Ailesini birleştirmek için vargücüyle çalışmaya başlayan Emma parti düzenleyerek eğlenceli bir şekilde aileyi bir arada toplamayı amaçlar. Her şey güzel giderken birden bire büyücünün yaptığı büyü ile Emma'nın yaptığı tüm plan bozulur ve Emma'nın tüm çabaları boşa gider. Bu saatten sonra aile artık insanlıktan çıkar ve evrim geçirerek büyücünün de laneti ile birlikte canavarlaşır. İzleyenler tarafından merakla beklenen Mutlu Canavar Ailesi ne zaman vizyonda olacak ? Film 2 Şubat 2018 tarihinde vizyonda olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 131 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=PN4LAdSKmys Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein ... Haziran 2018 tarihinde vizyonda olması bekleniyor.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 143 gösterim

İstisna, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan casusluk temalı bir gerilim filmi. Filmin yönetmen ... 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 98 gösterim

Yönetmenliğini Boo Junfeng yaptığı Singapur, Almanya ve Fransa ortak yapımı Çırak isimli dram filmi ... ? 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 129 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=U-MIWdUrSxQ İbrahim Vurmaz yönetmenliğinde çekimleri ... Temmuz 2017 tarihinde komediseverler ile buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 375 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=_ziPt-4Svos Vine'da çektiği videolarla kısa süre içerisinde ... Film, 4 Ağustos 2017'de izleyenlerle buluşacak.

18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...