Richard The Stork ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
91 gösterim
3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yakında yepyeni bir animasyon filmi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Toby Genkel, Reza Memari'nin oturduğu animasyon, macera türündeki Richard The Stork isimli filmdeki oyunculardan bazıları ise Christian Gaul Tilman Döbler, Nicolette Krebitz. Belçika, Almanya, Norveç ve Lüksemburg ortak yapımı olarak izleyicilerle buluşacak olan çizgi filmin konusu ise şu şekilde :

Richard The Stork konusu:

Richard isimli bir serçe kuşu vardır. Yalnız Richard leylekler tarafından büyütüldüğü için serçe kuşu olduğunu kabul etmez ve leylek olduğunu düşünmektedir. Birgün leylek ailesinin göç etme zamanı gelir ve artık veda vaktidir. Özene bezene büyüttükleri leylek ailesi Richard'ı geride bırakarak göç yolcuğuna başlar. Richard ise arkadaşları Olga ve Kiki ile maceradan maceraya uçarlar. Onun aklında leylek olduğunu ispat etme düşüncesi halen vardır ve ne olursa olsun bunu kanıtlamak istemektedir.

Richard The Stork ne zaman vizyona giriyor ?

Özellike çocuklar tarafından merakla beklenen Richard isimli kuşun hayat hikayesini merkeze alan film 27 Ekim 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,316 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g Yönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ... merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 165 gösterim

Çin yapımı bir animasyon filmi yakında izleyenlerle buluşacak. Orijinal ismi Bobby the Hedgehog ... Film 29 Aralık 2017 tarihinde gösterime girecek.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 156 gösterim

Yönetmenliğini Can Soysal'ın yaptığı Bensu Soral, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç gibi ünlü isimlerin ... Doru 7 Temmuz 2017'de sinemalarda olacak.

2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 383 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 353 gösterim

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda olduğu gibi film sektöründe de ... fragmanlarıyla şimdiden beğeni kazanmaya devam etmektedir.

21 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...