Doru ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
156 gösterim
2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Can Soysal'ın yaptığı Bensu Soral, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç gibi ünlü isimlerin seslendireceği TRT Çocuk'ta yayınlanan çizgi dizi Doru sinemaya aktarılıyor. Önümüzdeki günlerde vizyona girmesi beklenen Doru'yu özellikle çocuklar büyük bir heyecanla bekliyor. Sevenlerinin gösterime gireceği günü merakla beklediği filmin merkezinde bilindiği üzere Doru isimli at var.

Doru Konusu:

Doru kendi halinde bir yılkı atı olup en yakın arkadaşı Seyis Kardeşler'dir. Doru, Seyiskardeşler ile çok çok iyi anlaşır. Fakat dönen dolaplardan haberi yoktur. Birgün Çenebaz isimli arkadaşından tüm olan biteni öğrenir ve birlikte yollarına devam ederler. Sonrasında ise Demirkır ile kavga eder. Peşlerinden arkadaşı Karatay gelir ve sürünün içinde dere tepe düz giderler. Yolda giderken hiç bilmedikleri bir yerde kendilerini bulan Doru ve Karatay sonrasında yarışlara katılır ve babalarını bulma ümidiyle maceradan maceraya koşarlar.

Doru ne zaman vizyona girecek ?

Çocukların merakla beklediği Doru 7 Temmuz 2017'de sinemalarda olacak.
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,316 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g Yönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ... merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 165 gösterim

Çin yapımı bir animasyon filmi yakında izleyenlerle buluşacak. Orijinal ismi Bobby the Hedgehog ... Film 29 Aralık 2017 tarihinde gösterime girecek.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 91 gösterim

Yakında yepyeni bir animasyon filmi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Toby ... 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 383 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 353 gösterim

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda olduğu gibi film sektöründe de ... fragmanlarıyla şimdiden beğeni kazanmaya devam etmektedir.

21 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...