Telefon Çıkış Tarihleri

0 oy
0 cevap 52 gösterim

Telefon, insanların hayatlarına uzun zamandan beri girmiştir. İlk çıkan telefonların özellikleri ... içerisinde Türkiye'ye gelmesi beklenmektedir.

23 Temmuz Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 55 gösterim

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürmeye hazırladığı Galaxy ... ortalarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.

17 Haziran Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 96 gösterim

Dünyaca ünlü telefon üreticilerinden ve son zamanların en çok satan cep telefonlarından biri olan ... i 20 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

13 Haziran Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 39 gösterim

Ünlü telefon üreticilerinden biri olan Tayvanlı HTC firması, çok yakında yepyeni bir modelini ... 1-2 ay içerisinde satışa çıkarması bekleniyor.

3 Haziran Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 43 gösterim

Uzun yıllar kullanılan efsanevi telefonlar arasında üst sıralarda yer alan Nokia'nın 90'lı yıllarda ... en geç yıl sonu gibi gelmesi bekleniyor.

31 Mayıs Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 81 gösterim

Sony'nin merakla beklenen cep telefonu olan Sony XZ Premium serisi akıllı telefon çok ... ise sonbahar aylarına doğru satışa sunulması bekleniyor.

14 Mayıs Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 145 gösterim

Son zamanlarda ürettiği telefonlar ile adından sıkça söz ettiren Vestel, ürettiği ... önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkması sürpriz olmayacak.

28 Nisan Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 67 gösterim

Ünlü telefon üreticilerinden olan General Mobile (GM)'in son çıkaracağı GM 6'nın satışa ... ne zaman piyasaya sürüleceği henüz netlik kazanmadı.

16 Mart Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 28 gösterim

Yıllara damgasını vurmuş Finlandiyalı Nokia firmasının efsanevi telefonları arasında yer almış ... tutulan telefonlar listesinde başı çekmektedir.

28 Şubat Telefonlar kategorisinde misafir sordu
+1 oy
1 cevap 31 gösterim

Başta Asus mobil kullanıcıları olmak üzere birçok kişinin beklediği Asus'un Zenfone modelinin 3 ... -3000 lira arasında satışa sunulması bekleniyor.

28 Ocak Telefonlar kategorisinde ercan cevapladı
0 oy
0 cevap 22 gösterim

Eminiz ki daha önce böyle bir telefon hiç görmediniz ! LG firmasının satışa çıkarmaya ... 2017 ortalarında piyasaya sürüleceği yönünde görüş hakim.

18 Ocak Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 51 gösterim

Sony firması bilindiği üzere telefolarını yıllarca Ericsson ortaklığı ile çıkarmış olup Sony Ericsson ... bir pil ile satışa sunmayı planlıyor.

18 Ocak Telefonlar kategorisinde misafir sordu
+1 oy
1 cevap 139 gösterim

Merakla beklenen Iphone 7S henüz satışa sunulmadı. 2017 yılında Apple tarafından ürünün tanıtımı ... genel bir görüşün hakim olduğu görülüyor.

17 Ocak Telefonlar kategorisinde ercan cevapladı
+1 oy
1 cevap 36 gösterim

Apple, şüphesiz ki son yıllarda en çok tercih edilen markalardan biri durumuna geldi. Halen ... fiyatının 3200-4100 lira arasında olması bekleniyor.

17 Ocak Telefonlar kategorisinde ercan cevapladı
+1 oy
1 cevap 163 gösterim

Samsung'un Note 7'den ötürü yaşamış olduğu hayal kırıklığından dolayı Note serisini bir daha ... 2200-3500 lira arasında olacağı tahmin ediliyor.

17 Ocak Telefonlar kategorisinde ercan cevapladı
0 oy
0 cevap 17 gösterim

Samsung'un merakla beklenen katlanabilir telefon özelliğine sahip Galaxy X serisinin tanıtılacağı gün ... -4 ay sonra piyasaya çıkması bekleniyor.

12 Ocak Telefonlar kategorisinde misafir sordu
+1 oy
1 cevap 59 gösterim

Samsung Note 5'ten sonra merakla beklenen Samsung Galaxy Note 6 henüz piyasaya çıkmış değil. ... nın tasarım olarak Note 5'e benzeyeceği düşünülüyor.

3 Ocak Telefonlar kategorisinde ercan cevapladı
+1 oy
1 cevap 32 gösterim

Samsung Galaxy S8 serisinin çıkış tarihi henüz belli değil. Bu işin içinde olan ve telefon ... 2 GHZ işlemci ile geleceği gelen duyumlar arasında.

3 Ocak Telefonlar kategorisinde ercan cevapladı
0 oy
0 cevap 16 gösterim

4.5G mobil iletişim teknolojisi hizmeti bilindiği üzere 1 Nisan 2016 yılından itibaren operatörler ... yılında tüm dünyada aktif olması bekleniyor.

28 Aralık 2016 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 17 gösterim

Sony, üretmiş olduğu ergonomik ince tasarıma sahip olan telefonlarıyla kısa sürede kullanıcıların ... ile yola devam edeceği merakla bekleniyor.

22 Aralık 2016 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
Daha fazlasını görmek için, bu kategorideki sorular tıklayınız.
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...