4c emekli maaş farkları ne zaman ödenecek

0 oy
17 gösterim
1 Şubat 2023 Genel kategorisinde ercan sordu2023 yılında 4C emeklilerinin maaş farkları, belirlenen tarihlerde ödenecektir. Konu ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmışsa veya bir tarih belirlenmişse, bu bilgiye resmi kaynaklardan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı (T.C. Emekli Sandığı) veya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) gibi resmi kurumlar, 4C emeklilerinin maaş farkları gibi konularla ilgili bilgileri resmi web sitelerinde yayınlamaktadır. Aşağıdaki adreslerden bu bilgilere ulaşabilirsiniz:

  • Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı (T.C. Emekli Sandığı): www.emeklisandigi.gov.tr
  • Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK): www.sgk.gov.tr

Not: Bu web sitelerinde yer alan bilgiler resmi kaynaklardan alınmıştır ve güncelliği konusunda garanti verilmez. En güncel bilgi için resmi kaynakların web sitelerini zaman zaman ziyaret etmeniz önerilir.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 177 gösterim

SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı olmak üzere toplamda üç tip emeklilik sistemi bulunmaktadır. Hizmet ... ayın 1-5 arasında emekli maaşları ödenmektedir.

12 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 184 gösterim

Ramazan ayındayız ve geçen her gün Ramazan Bayramına bir adım daha yaklaşıyoruz. Bir ... Haziran tarihi itibariyle hesaplara yatırılmaya başlanacak.

8 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 121 gösterim

Türkiye'de emeklilik yaşı artık o kadar yüksek ki, insanlar artık birbirlerine esprisine ... üzerinden ne zaman emekli olacağınızı öğrenebilirsiniz.

29 Aralık 2016 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 167 gösterim

Engelli vatandaşlar için Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ödediği halk arasında 2022 maaşı ... sahiplerinin doğum tarihine göre sırasıyla ödenecek.

8 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 21 gösterim

Esnaf hibe desteği için ödeme tarihi konusunda resmi bir bilgiye sahip değiliz, eğer siz ... ve yerel ekonominin büyümesine de katkı sağlar.

1 Şubat 2023 Genel kategorisinde ercan sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...