Isle of Dogs Ne Zaman Vizyona Girecek?

0 oy
528 gösterim
19 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Birçok yabancı film daha fragmanları yayınlanmadan bile izleyiciler tarafından oldukça merakla beklenmektedir. Fragmanları yayınlanan filmlerin ise ne zaman vizyona gireceği yeni bir merak konusu haline gelmektedir. Heyecanla vizyona girmesi beklenen filmlerden biri de Isle of Dogs adlı filmdir. Yönetmenliğini Wes Anderson'un yaptığı Isle of Dogs, animasyon türünde izleyicilerin karşısına çıkacak olan bir filmdir. Bu filmin orijinal seslendirme kadrosunda ise Edward Norton, Jeff Goldblum, Bill Murray, Bob Balaban, F. Murray Abraham, Tilda Swinton, Scarlett Johansson, Frances McDormand, Bryan Cranston, Greta Gerwig, Liev Schreiber, Akira Ito, Kunichi Nomura, Akira Takayama, Koyu Rankin, Yoko Ono ve Courtney B. Vancey yer almaktadır. Isle of Dogs ne zaman vizyona girecek? İşte merakla beklenen bu soru 29 Haziran 2018 cevabı ile izleyicilere duyurulmuştur.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 3,432 gösterim

Yönetmenliğini Den Of Thieves'ın, senaristliğini Paul Scheuring'in yaptığı ve yapımcılığını ise ... film 19 Ocak 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

10 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 645 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 656 gösterim

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda olduğu gibi film sektöründe de ... fragmanlarıyla şimdiden beğeni kazanmaya devam etmektedir.

21 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,368 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 763 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...