Fantastic Journey to Oz Ne Zaman Vizyona Girecek?

0 oy
656 gösterim
21 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu


Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda olduğu gibi film sektöründe de gelişmeler hız kesmeden ilerlemektedir. Bazı filmler daha vizyona girmeden önce çok merak edilmekte ve ne zaman vizyona gireceği heyecanla beklenmektedir. İşte bu filmlerden biri de Fantastic Journey to Oz adlı filmdir. Fantastic Journey to Oz, ana karakteri Urfin adlı kurnaz ve kötü biri etrafında gelişmektedir. Urfin, Magic Land'ın hükümdarı olmayı kafaya koymuştur. Ahşap askerlerden oluşan bir ordu kuran Urfin, Emerald City'i ele geçirir. Ve bu yerin adını Urfinville olarak değiştirir. Urfin, zaferini kutlamak için hazırlıklar yapmaya başladığı sırada Dorothy adlı bir kızın Magic Land'e gelmesi ile birlikte tüm planlar bozulur. Dorothy'in evine dönmeden önce Urfin'i yenmek için arkadaşlarına yardım etmek ister ve öncelikle bunu yapması için Urfin'in gerçekte kim olduğunu öğrenmesi gerekmektedir. Fantastic Journey to Oz ne zaman vizyona girecek ? 13 Ekim 2017'de vizyona girecek olan bu film fragmanlarıyla şimdiden beğeni kazanmaya devam etmektedir. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 645 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 344 gösterim

Yönetmenliğini Callan Brunker'ın yaptığı animasyon aile türünde Amerikan yapımı Fındık İşi isimli ... 10 Kasım 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

5 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
1 cevap 13,822 gösterim

Şimşek Mcqueen'in maceralarının anlatıldığı filmin 3.serisi 16 Haziran 2017 tarihinde ... ? 2020 yılında çıkmasının beklendiği söylenebilir.

20 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 241 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=PN4LAdSKmys Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein ... Haziran 2018 tarihinde vizyonda olması bekleniyor.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 3,436 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g Yönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ... merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...