Yeşil Yol Ne Zaman Çekildi?

0 oy
23 gösterim
13 Temmuz Genel kategorisinde misafir sordu

Birçok yabancı film insanlar tarafından izlenmektedir. Fakat her film herkesin hayatında iz bırakacak etkide olmaz. Bazı filmler insanları hem izlerken hem de izledikten yıllar sonra bile hayatında izler bırakarak etkiler. Genellikle izlenen filmler arasında duygusal yönü ağır basan filmler daha kalıcı olmaktadır. Çünkü duygu yüklü filmler insanları daha fazla etkilemekte ve böylece unutulmamaktadır. Yabancı filmler arasında olan bazı filmler de uzun yıllar geçmesine rağmen hala defalarca izlenmekte ve her izlenildiğinde ayrı bir tat vermektedir. Bu yabancı filmlerden biri de Yeşil Yol'dur. Yeşil Yol filmi hafızalara kazınan ve hala izlenen filmlerin başında gelmektedir. Film, hapishanede çalışan ve idama mahkum edilenlere eşlik eden Paul Edgecomb'un bir gün korkutucu görünümlü ama yüreği çok yumuşak bir adam olan John Coffey ile karşılaşması ve devamında gelişen olaylardan oluşmaktadır. Uzun yıllardır unutulmayan Yeşil Yol filmi 1999 yılında çekilmiştir.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 22 gösterim

Birçok yabancı film daha fragmanları yayınlanmadan bile izleyiciler tarafından oldukça merakla ... 2018 cevabı ile izleyicilere duyurulmuştur.

19 Temmuz Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 23 gösterim

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda olduğu gibi film sektöründe de ... fragmanlarıyla şimdiden beğeni kazanmaya devam etmektedir.

21 Temmuz Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 122 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 141 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...