Aşk Sana Benzer ne zaman çekildi ?

0 oy
119 gösterim
9 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

23 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren, başrolünde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in oynadığı Aşk Sana Benzer isimli film Muğla'nın Milas ilçesinin Kıyıkışlacık köyünde çekilmiş olan romantik aşk filmidir. Filmde Özçivit ve Evcen'e şarkıcı Yavuz Bingöl ve Selim Bayraktar'da eşlik etmiştir. Romantik anlara sahne olan Aşk Sana Benzer filminde Ali, Türkiye'nin kıyı kesiminde balıkçılık mesleği ile uğraşırken Deniz diye bir kadın kasabaya gelir. Ali, Deniz'e aşık olur ve aralarında büyük bir aşk başlar. Ali'nin kasabadaki eşi, dostu da bu aşka tanıktır. Ege'de balıkçı olan Ali bir yandan da ailesinden kalan restoranı kendi üstüne geçirmekle uğraşmaktadır. Aşk Sana Benzer ne zaman çekildi ? Filmin çekim çalışmaları 2014 yılı içerisinde yapılmış ve 2015 yılında film vizyona girmiştir.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 166 gösterim

Yönetmenliğini bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Yılan Hikayesi projesinde de yer almış ... aşık olmuş ve aşk acısı çekmektedir.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 99 gösterim

Bir Damla Aşk'ın vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Önümüzdeki günlerde sinemaseverler ile buluşacak ... ://www.youtube.com/watch?v=tLCi0YGt77Y

20 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 106 gösterim

Eye on Juliet (Eye On Amanda) ne zaman sinemalarda olacak ? Romantizmi ve dramı bir ... film 18 Ağustos 2017 tarihinde izleyenlerin karşısına çıkacak.

28 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 637 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 89 gösterim

Filmin yönetmen koltuğunda Park Chan-Wook'un oturduğu orijinal adı The Handmaiden olan Hizmetçi ... Temmuz 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

8 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...