Özgürlüğün Elli Tonu ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
682 gösterim
4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli roman ile aynı ismi taşıyan beyazperdeye uyarlanacak olan film yakında izleyicilerle buluşacak. Geçtiğimiz aylarda 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona giren ve beğeni ile izlenen Karanlığın Elli Tonu isimli filmin devamı niteliğinde olacak olan yönetmenliğini James Foley'in ve senaryosunu Niall Leonard'ın yazdığı Özgürlüğün Elli Tonu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Özgürlüğün Elli Tonu film konusu

Karanlığın Elli Tonu'nda evliliğe karar veren Cristian ve Ana filmin bu bölümünde evlenir. Evli çift tam mutluluğa yelken açmışken Ana'nın patronu Jack Hyde başlarına türlü türlü çoraplar örmeye çalışarak onlardan intikam almaya çalışır. Patron Jack'in gözü o kadar kararmıştır ki ettiği intikam yemini üzerine Ana'yı ölümle tehdit eder.

Özgürlüğün Elli Tonu ne zaman vizyona girecek ?

İzleyiciler tarafından merakla beklenen yüksek bütçeyle çekilen ve yetişkin romantik-dram filmi olan Özgürlüğün Elli Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 125 gösterim

Eye on Juliet (Eye On Amanda) ne zaman sinemalarda olacak ? Romantizmi ve dramı bir ... film 18 Ağustos 2017 tarihinde izleyenlerin karşısına çıkacak.

28 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 105 gösterim

Filmin yönetmen koltuğunda Park Chan-Wook'un oturduğu orijinal adı The Handmaiden olan Hizmetçi ... Temmuz 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

8 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,158 gösterim

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey ... Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 128 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ESLXnt6fe_8 Yepyeni bir savaş filmi önümüzdeki günlerde izleyicilerle ... ? Film 30 Haziran 2017'de sinemalarda.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 1,529 gösterim

Yakında adından çokça söz ettirecek dram, gerilim türünde bir film izleyicilerle buluşacak. The Papers ... giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak belirlendi.

12 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...