Dangal ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
161 gösterim
4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. Yönetmenliğini Nitesh Tiwari'in yaptığı başrollerinde Aamir Khan, Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh'ın oynadığı Dangal'da güreşçi Phogat'ın hayatının yanında kızlarını da güreşle tanışması konu ediliyor.

Dangal film konusu

Mahavir Singh Phogat küçüklüğünden beri güreşe meraklı biridir. Güreş hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir ki, iki kızına da güreş öğretmeye karar verir. Güreş ile tanışan kızları zamanla güreşin önde gelen isimlerinden biri olur. Kızlarından Geeta Phogat 2010 Commonwealth Oyunları'nda altın madalya alır kardeşi ise gümüş madalya ile ödüllendirilir. Başarılı iki kadın güreş sporuyla ilgilenirken aynı zamanda sosyal çevrenin baskısı altında da kalır ve kendilerini zorlu bir mücadelenin içinde bulur.

Dangal ne zaman vizyona girecek ?

18 Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 637 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 698 gösterim

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey ... Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 113 gösterim

Brezilya yapımı yepyeni bir dram filmi yolda yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin ismi ... olan film 8 Eylül 2017 sinemalarda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 146 gösterim

70. Cannes Film Festivali'nde yarışan ve göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı ... 'taki başarısından sonra beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 129 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=STwGCM5oVDA Tüyler ürpertecek yepyeni bir film vizyona girmeye ... 29 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...