Benzersiz ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
116 gösterim
4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini İlker Sarı'nın yaptığı başrollerinde Paramparça dizisindeki Alper rolüyle de tanınan Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı'nın paylaştığı Benzersiz isimli yepyeni bir gerilim filmi çok yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Benzersiz film konusu:

Mesleği eczacı olan bir adam birgün eczanede nöbetçi iken başından bir kaza geçer. Kazadan yaralı bir şekilde kurtulan eczacı bir dizi ameliyat geçirir. Ameliyattan sonra gözlerini dünyaya bambaşka açan adam için bu saatten sonra her şey eskiye göre çok farklı bir şekilde ilerleyecektir. Kendini bulma çabaları içerisine giren eczacı kendini kendinde aramaya başlar. Kendisi ve çevresindekiler için oldukça zorlu geçecek olan bu arayış dönemi her şeyin başlangıcı olacaktır.

Benzersiz ne zaman vizyona girecek ?

Geçtiğimiz aylarda Konya'daki çekimleri tamamlanan Lal Sanat Yapımcılık tarafından yapımı üstlenilen film 15 Eylül 2017 tarihinde vizyonda olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 134 gösterim

2004 yılında vizyona giren Büyü filminin devam halkası olacak olan Büyü 2 çok yakında ... heyecanla beklenen film izleyicilerin karşısında olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 124 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=U-MIWdUrSxQ İbrahim Vurmaz yönetmenliğinde çekimleri ... Temmuz 2017 tarihinde komediseverler ile buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 129 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=STwGCM5oVDA Tüyler ürpertecek yepyeni bir film vizyona girmeye ... 29 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 97 gösterim

Yönetmenliğini Ali Kemal Çınar'ın yaptığı fantastik dram türünde yepyeni bir film ... Temmuz 2017 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 131 gösterim

Cingöz Recai kimdir ? Ünlü yazar Peyami Safa'nın Server Bedi mahlasıyla yazdığı romanındaki unutulmaz ... Film 13 Ekim 2017 tarihinde vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...