Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Adalet Mitingi ne zaman yapılacak ?

0 oy
104 gösterim
4 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından Adalet Yürüyüşü adı altında düzenlenen mahkeme kararını protesto etmek amacıyla kafile halinde Ankara'dan İstanbul'a kadar devam edecek olan yürüyüş 15 Haziran tarihinde başlamıştı. 20. gününde olan Adalet Yürüyüşü her geçen gün daha da büyüyerek hız kesmeden devam ederken kafilenin İstanbul'a girdiği zaman ne şekilde karşılanacağı merak konusuydu. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun liderliğindeki yürüyüş kafilesi için karşılama töreni düzenleneceği ve gelen kafilenin bu şekilde karşılanacağını belirtmişti. Karşılamadan sonra Adalet Mitingi'nin de yapılacağı bilgisini aktaran Canpolat, yapılan bu yürüyüşün büyük bir çoşku içerisinde kutlanacağını söylemişti. Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Adalet Mitingi ne zaman ? Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul'a girildiği 9 Temmuz günü Maltepe Sahili'nde Adalet Mitingi düzenleyecek.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 97 gösterim

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından çok sayıda kişinin katılımıyla Adalet ... Pazar günü yürüyüşü tamamlaması bekleniyor.

29 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 81 gösterim

Enis Berberoğlu kimdir ? İstanbul'da 1956 yılında doğan Enis Berberoğlu gazeteci ve aynı ... dönem CHP İstanbul milletvekili olarak meclise girmiştir.

3 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 224 gösterim

1948 Tunceli doğumlu olan Kemal Kılıçdaroğlu, hesap uzmanlığı görevinden SGK Genel Müdürlüğüne ... birlikte CHP Genel Başkanı olarak seçilmiştir.

10 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 94 gösterim

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk Türk Milletiyle birlikte birçok önemli ... Kemal Atatürk'e Mareşallık rütbesi verilmiştir.

6 Mart 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 196 gösterim

Bilindiği üzere Samsun'da Rumlar ile yaşanan çatışmalardan dolayı Osmanlı devleti padişahı ... bulunduğu ordu müfettişi görevinden istifa etmiştir.

17 Şubat 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...