Instagram takip etme engeli ne zaman kalkar ?

0 oy
246 gösterim
1 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sorduInstagram nedir, ne işe yarar ?

Sosyal medya artık insanların günlük yaşamlarında vazgeçemediği çevrimiçi araçlardan biri durumuna geldi. Şüphesiz, bu araçlardan birisi de yüz milyonlarca kullanıcısı olan Instagram. Kullanıcıların anlık fotoğraf paylaşmasına imkan veren Instagram, son yaptığı güncellemelerle iyice gelişti. Eski arayüzünden ve sisteminden pek bir eser kalmadı. İlk çıktığı zamanlar kullanıcısının sadece fotoğraf paylaşımına ve yorum yapmasına olanak sağlayan Instagram, zaman içerisinde aldığı updatelerle birlikte anlık durum videosu paylaşabilme gibi özellikler kazandı.

Instagram takip etme engeli nedir ?

Ücretsiz bir şekilde telefon numarası ya da email kullanarak basit bir şekilde üye olunabilen, kullanıcılarına oldukça töleranslı davranan Instagram, özellikle son zamanlarda vermiş olduğu bu tavizlerin fazlasıyla su istimal edilmesi üzerine çeşitli engellemeler getirmeye başladı. Takip etme engeli de bunlardan birisi. Normalde Instagram, kullanıcısına herhangi bir takip etme sınırı koymuyordu. Yani üye, istediği gibi diğer Instagram hesap sahiplerini çok basit bir şekilde takip et butonuyla takip edebiliyordu. Fakat sahte hesapların çoğalması ve kısa sürede çok fazla gereksiz takipleşmelerden dolayı Instagram böyle bir önlem alma kararı aldı ve takip etme engelini uygulamaya koydu. Bu uygulamayla birlikte kullanıcılara takip etme sınırlaması getirildi. Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan birisi de takip engelinin ne zaman kalkacağı.

Instagram takip etme engelini ne zaman kaldırmaktadır ? 

Engel ortalama 24-48 saat içerisinde kalkmaktadır fakat üst üste engel yenildiği zaman bu engelin süresinin uzayacağı da unutulmamalıdır.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 50 gösterim

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte artık gerçek hayattaki sohbetlerin, paylaşımların ve eski tip ... kasım ayında App Store'daki yerini almıştır.

13 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 39 gösterim

İnternet ansiklopedisi olarak bilinen Wikipedia internet üzerinden erişilebilen en geniş ... erişim yasağının kaldırılması gündeme gelebilir.

7 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 84 gösterim

Kişi dokunulmazlığı insanların en temel hak ve hürriyetlerinden biridir. Kişilerin vücut ... işlendiği zaman bu dokunulmazlık ortadan kalkmaktadır.

26 Mart 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 17 gösterim

Facebook'un ve Twitter'ın kullanıcıları istedikleri takdirde paylaşımlarını zamanlama döngüsüne ... seçiyor ve gönderinizi zamanlamış oluyorsunuz !

26 Aralık 2016 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 48 gösterim

Galatasaray, adını Galatasaray Lisesi'nden (Mekteb-i Sultani) alan öncü bir kurum ... biri olarak spor faaliyetlerini sürdürmeye devame etmektedir.

14 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...