Como Nossos Pais ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
113 gösterim
1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Brezilya yapımı yepyeni bir dram filmi yolda yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin ismi Como Nossos Pais. Yönetmeni ise ödüllü Brezilyalı başarılı yönetmen Laís Bodanzky. Dram türündeki filmde başrolleri paylaşan isimler Clarisse Abujamra,Maria Ribeiro, Paulo Vilhena.

Como Nossos Pais konusu:

Rose her şeyi dört dörtlük yapmak isteyen, hayatında mükemmeliyetçiliğe önem veren son derece entelektüel bir kadındır. Hayatındaki her şeyin ama her şeyin kusursuz olmasını isteyen Rose bunu aile hayatına da fazlasıyla yansıtır. Fakat onun 3 çocuğu oldukça rahat ve her şeyi akışına bırakmış yapıdadır. Rose, bu durumdan her ne kadar rahatsız olsa da pek bir şey elde edemez. Birgün Rose'un annesi sır gibi sakladığı kendisini çok yakından ilgilendiren şeyi söyler ve Rose kendini sorgulamaya, tekrar kendini kendinde bulmaya çalışır.

Como Nossos Pais ne zaman vizyona giriyor ?

Sinemaseverlerin merak ettiği trajik bir senaryoya sahip olan film 8 Eylül 2017 sinemalarda olacak.

 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 84 gösterim

Yönetmenliğini Sérgio Machado'nun yaptığı Brezilya yapımı müzik, dram türünde olan Keman ... Temmuz 2017 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 637 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 161 gösterim

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. ... Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 698 gösterim

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey ... Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 146 gösterim

70. Cannes Film Festivali'nde yarışan ve göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı ... 'taki başarısından sonra beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...