47 Metre Aşağı (47 Meters Down) ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
86 gösterim
30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduYönetmenliğini İngiliz yönetmen Johannes Roberts'ın yaptığı yakında gösterime girecek olan 47 Metre Aşağı (47 Meters Down) isimli korku filmi izleyenlerin tüylerini ürpertecek. Korku dolu kurguya sahip olan içinde dram da barındıran film oldukça ürpertici bir senaryoya sahip. Roberts'ın yönetimindeki 47 Metre Aşağı'nın başrolünde yer alan isimler : Mandy Moore, Claire Holt, Matthew Modine.

47 Metre Aşağı konusu :

Kate ve Lisa iki kardeştir. Birgün tatil planı yapar ve Meksika'ya giderler. Deli dolu ve oldukça enerjik olan yerinde duramayan Kate, kardeşi Lisa'ya ürpertici bir teklifte bulunur. Teklifi köpekbalıklarının olduğu suya dalmaktır. Lisa ilk başta teklifi kabul etmez. Sonrasında Kate'in ısrarıyla birlikte Lisa da Kate'in bu korkunç teklifine onay verir. Dalmaya karar veren İki kız kardeş korunaklı bir kafes ile köpekbalıklarının yanına iner. Bir an da etrafları beyaz köpekbalıkları ile çevrilir. Lisa bu durumdan korksa da Kate'e pek belli etmez. Köpekbalıklarının arasında olan kafesin zinciri bir süre sonra bağlı bulunduğu tekneden kopar. Sonrasında kafes bir yandan dibe doğru sürüklenirken diğer taraftan da kardeşlerin solunum tüpündeki oksijende bitmek üzeredir. Oldukça telaşlı olan Kate ve Lisa'nın bu saatten sonra hayatta kalmak için tek bir amacı vardır o da kendilerini köpekbalıklarına yem etmeden su üstüne çıkarmak.

47 Metre Aşağı ne zaman vizyona giriyor ?

İzleyenlere korku dolu anlar yaşatacak, izleyenleri gerilimin derinliklerine götürecek olan film 4 Ağustos 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,040 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 97 gösterim

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın ... 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 541 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=1NTaDm3atkc Christopher Landon'un yönettiği, izleyenlere korku ve ... 13 Ekim 2017'de izleyenlerin karşısına çıkacak.

19 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 115 gösterim

Yönetmenliğini Michael ve Peter Spierig kardeşlerin yaptığı Winchester isimli korku film yakında vizyonda ... Şubat 2018'de beyaz perdede olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 78 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=tTtWTBulPE4 Yönetmenliğini Dan Berk, Robert Olsen ikilisinin ... 2017 tarihinde film beyaz perdede yerini alacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...