Brimstone ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
63 gösterim
23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Filmin yönetmen koltuğunda Hollandalı ünlü yönetmen Martin Koolhoven oturuyor. Filmin konusuna bakılacak olursa eğer oldukça gizemli bir senaryoya sahip. Bu arada hemen hatırlatmakta yarar var. Senaryosunu kaleme alan isim de Kollhoven. Hem yönettiği hem de senaristliğini yaptığı Brimstone isimli film izleyenlere bir yandan gerilimi yaşatırken diğer yandan ise izleyenleri hüzünlendirecek. Danimarka, Almanya, Belçika ve Fransa ortak yapımı olan birçok ülkede çekilen filmin oyuncu kadrosunda oldukça zengin. Usta yönetmen Koolhoven'ın kendi gibi tecrübeli olan oyunculara filmlerinde şans vermesinin izleyici kitlesini ciddi şekilde arttırdığının da altını çizmek gerek. Geçtiğimiz Eylül ayında Venedik Film Festivali'nde seyircilerin ilk kez karşısına çıkan Brimstone ne zaman vizyonda olacak ? Merakla beklenen film 7 Temmuz 2017'de izleyenlerle buluşacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 58 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ESLXnt6fe_8 Yepyeni bir savaş filmi önümüzdeki günlerde izleyicilerle ... ? Film 30 Haziran 2017'de sinemalarda.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 111 gösterim

Yakında adından çokça söz ettirecek dram, gerilim türünde bir film izleyicilerle buluşacak. The Papers ... giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak belirlendi.

12 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 71 gösterim

Filmin yönetmen koltuğunda Park Chan-Wook'un oturduğu orijinal adı The Handmaiden olan Hizmetçi ... Temmuz 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

8 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 63 gösterim

Merakla beklenen The Girl In The Spider's Web isimli filmi kimin yöneteceği henüz belli ... Film 19 Ekim 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

21 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,040 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...