İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) yaz tarifesi ne zaman başlıyor ?

0 oy
117 gösterim
15 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

İstanbul Deniz Otobüsleri, bilinen kısa adıyla IDO, yazın gelmesiyle birlikte tarifesini hazırladı ve önümüzdeki günlerde yaz tarifesine geçecek. Yaz tarifesinin başlamasıyla birlikte İstanbullu vatandaşlar şehir içi ve dışı birçok yere çok daha ucuza deniz yoluyla gidebilme fırsatı yakalayacak. Her yıl düzenli olarak yapılan bilet satış fiyatlarındaki indirimle birlikte yolcular oldukça ekonomik bir şekilde seyahat edebilme şansı yakalıyor. Deniz yolcu otobüslerinin yanında feribot hizmeti de sunan IDO, yolcuların yanında motorlu taşıtların taşınmasını da sağlıyor. Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte IDO, indirimli tarifelerinin yanında bayrama özel tariflerde planladı. 23 Haziran - 27 Haziran arasında uygulanacak olan bayram tarifesiyle IDO, vatandaşların bayramda da indirimli bir şekilde seyahat etmelerini sağlayacak. Bunun yanında İstanbul Deniz Otobüsleri, önümüzdeki aylarda kutlanacak olan Kurban Bayramı için de tarifesini şimdiden hazırladı. 25 Ağustos - 4 Eylül arasında geçerli olacak olan Kurban Bayramı tarifesiyle yine her zamanki vatandaşlar ucuza taşınacak. İDO yaz tarifesi ne zaman başlıyor ? IDO'nun 20 Haziran 2017 tarihinde yaz tarifesi geçerli olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 154 gösterim

Okulların kapanmasına sayılı günler kaldı. 9 Haziran'da yaz tatiline girecek olan öğrenciler için ... sıra spor yaparak eğlenceli vakit de geçirecek.

18 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 64 gösterim

Steam nedir ? Steam, dünyaca ünlü çatışma oyunu Half Life'ın yapımcısı Valve ... edeceği geçtiğimiz günlerde Valve tarafından oyunculara duyuruldu.

29 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 135 gösterim

Ankara'nın Ayaş ilçesinde doğan Deniz Gezmiş sol görüşünü benimsemiş olan sosyalist, idealist Türk ... 6 Mayıs 1972 yılında asılarak idam edilmiştir.

6 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 63 gösterim

Kabotaj : bir ülkenin deniz ticareti konusunda yurttaşlarına sağlamış olduğu imtiyaz olarak bilinmektedir. ... her yıl 1 Temmuz'da kutlanmaktadır.

19 Mart 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 47 gösterim

Kokain temin etmek, içmek ve uyuşturucu satmak suçundan hapis cezasına çarptırılan ünlü şarkıcı ... 'in son aylarında tahliye edilmesi bekleniyor.

18 Aralık 2016 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...