Fındık İşi 2 ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
21 gösterim
5 Haziran Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Callan Brunker'ın yaptığı animasyon aile türünde Amerikan yapımı Fındık İşi isimli filmin devamı halkası olan Fındık İşi 2 önümüzdeki aylarda sevenleri ile buluşacak. 2014 yılında vizyona giren Fındık İşi, özellikle çocuklar tarafından beğeni ile izlenmişti. Çocukların severek izlediği film şimdi yeni serisiyle tekrar sevenlerinin karşısına çıkacak.

Fındık İşi konusu:

Surley, oldukça enerjik bir sincaptır. Yıllardır yaşadığı yerden sıkılmış ve çok uzaklara gitmek istemektedir. Dışarıdaki hayatı merak eden Surley yanına bir arkadaşını da alarak çok istediği gezintiye çıkar. Dağ tepe düz giderken yaşamın hiç de kolay olmadığını farkına varır. Dışarıdaki yaşam oldukça zor ve sıkıntılıdır. Acıkırlar fakat bir taraftan sert kış da yüzünü göstermeye başlar ve bu nedenle kendilerine yiyecek bir şeyler de bulamazlar. İçinde bulundukları durumda ne yapacaklarını düşünürken birden bire Surley'in aklına bir fikir gelir. Fındıkçı soymak ! Çok sevdiği arkadaşı Grayson ile birlikte fındıkçıyı soymaya karar verirler. Fakat unuttukları bir şey vardır. O da bu soygunu sadece kendilerinin yapacaklarını zannetmeleri.

Fındık İşi 2 ne zaman vizyonda olacak ?

Sevenleri tarafından merakla beklenen sincapların soygun maceralarının anlatıldığı animasyon filmi 10 Kasım 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 987 gösterim

Şimşek Mcqueen'in maceralarının anlatıldığı filmin 3.serisi 16 Haziran 2017 tarihinde ... ? 2020 yılında çıkmasının beklendiği söylenebilir.

20 Haziran Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 49 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 23 gösterim

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda olduğu gibi film sektöründe de ... fragmanlarıyla şimdiden beğeni kazanmaya devam etmektedir.

21 Temmuz Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 36 gösterim

2010 yılında vizyona giren, başrollerini aksiyon filmlerinin yıldızı Angelina Jolie ve Liev ... nezaman.com.tr ailesince buradan paylaşılacaktır.

1 Temmuz Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 230 gösterim

18 Nisan 2014 tarihinde vizyona giren Uyumsuz filmi sonrasında Uyumsuz serisi 1 ile yola ... 9 Haziran 2017 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.

5 Haziran Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...