Yol Ayrımı ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
74 gösterim
5 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yavuz Turgul'un yönetmen koltuğunda oturduğu aynı zamanda filmin yazarlığını da Turgul'un yaptığı, Şener ve Rutkay Aziz'in başrollerini paylaşacağı yepyeni bir film yakında sinemalardaki yerini alacak. Aile,dram türünde ekranlara gelecek olan film oğlunun babasının tekstil şirketini büyütmesi üzerine kurgulanıyor.  Geçtiğimiz az çekimlerine başlanan Yol Ayrımı isimli filmde Şener ve Aziz diğer ünlü bazı oyunculardan eşlik edecek isimler ise Tilbe Saran,Nihal Yalçın, Ruhsar Öcal. Babasından aldığı tekstil firmasını daha da ileri götürmeyi amaçlayan Mazhar Kozanlı'nın trafik kazası geçirmesiyle birlikte hayatı alt üst olur. Bu saatten sonra iş ve ailesi arasında bir seçim yapmak durumunda kalacaktır. İzleyicilerin vizyona gireceği günü merakla beklediği Yol Ayrımı ne zaman sinemalarda olacak ? 10 Kasım 2017 tarihinde dram dolu Yol Ayrımı filmi izleyicilerin karşısına çıkacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 70 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=STwGCM5oVDA Tüyler ürpertecek yepyeni bir film vizyona girmeye ... 29 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 39 gösterim

Yönetmenliğini Ali Kemal Çınar'ın yaptığı fantastik dram türünde yepyeni bir film ... Temmuz 2017 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 128 gösterim

Kore Savaşını merkeze alan dram türündeki Türk yapımı film yakında izleyicilerle buluşacak. ... aylarında beyaz perdede yerini alması bekleniyor.

15 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 64 gösterim

Yönetmenliğini bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Yılan Hikayesi projesinde de yer almış ... aşık olmuş ve aşk acısı çekmektedir.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 115 gösterim

Yönetmenliğini Callan Brunker'ın yaptığı animasyon aile türünde Amerikan yapımı Fındık İşi isimli ... 10 Kasım 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

5 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...