Vampir Cehennemi İstila ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
78 gösterim
4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduYönetmenliğini Dan Berk, Robert Olsen ikilisinin yaptığı korku gerilim türündeki ABD yapımı film önümüzdeki aylarda izleyicilerin karşısına çıkacak. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan film vampirlerin dünyanın dört bir yanını istila etmesi sonrasında insanoğlunun hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Martin'in evi vampirler tarafından istila edilerek yok edilir. Bu duruma sinirlenen Martin ise bu saatten sonra artık vampirlerin peşine düşer. Tek başına hareket etmek yerine vampirlerin korkulu rüyası olan vampir avcısı Mister'dan yardım istemek aklina gelir. Fakat Mister'ın nerede olduğu belli değildir. Bir yandan Mister'ı bulmak için aramaya koyulur, diğer yandan ise vampirlerin yaymış olduğu salgından dolayı eriyen Amerika'da mücadele etmeye devam eder. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Vampir Cehennemi İstila ne zaman vizyona girecek ? 9 Temmuz 2017 tarihinde film beyaz perdede yerini alacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,040 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 97 gösterim

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın ... 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 115 gösterim

Yönetmenliğini Michael ve Peter Spierig kardeşlerin yaptığı Winchester isimli korku film yakında vizyonda ... Şubat 2018'de beyaz perdede olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 62 gösterim

Önümüzdeki günlerde yepyeni bir film sinemalardaki yerini alacak. Yönetmenliğini Stacy Title'ın ... 7 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 86 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ddYSGGJAKOk Yönetmenliğini İngiliz yönetmen Johannes Roberts'ın ... 4 Ağustos 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...