Johnny English 3 ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
69 gösterim
4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Oliver Parker'in yönettiği Johnny English bilindiği üzere 2003 yılında izleyicilerle buluşmuş sonrasında uzun bir aradan sonra 2.bölümü ile 2011 yılında tekrar sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Mr.Bean filminden de bilinen dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Rowan Atkinson'un başrolünde oynadığı komedi filmi olan Johhny English şimdi ise 6 yıl aradan sonra Johhny English 3.bölümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren filmin konusu şöyle :

Johnny English konusu:

Oldukça yetenekli olan Johnny English Çin Halk Cumhuriyeti Başkanına düzenlenme ihtimali olan suikaste önlemek için diğer istihbarat örgütleriyle birlikte çalışmaya başlar. Başkana karşı gerçekleştirebilecek olan bu saldırıyı def etmek için var gücüyle araştırmalar yapmaya başlayan ajan Johhny'nin yüksek teknoloji sistemlerini kullanmak durumundadır.

Johhny English 3.ne zaman vizyona girecek ?

Sevenleri tarafından merakla beklenen uzun bir aradan sonra tekrar izleyicilerle buluşacak olan komedi casusluk filmi 5 Ekim 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 67 gösterim

İstisna, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan casusluk temalı bir gerilim filmi. Filmin yönetmen ... 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 281 gösterim

2010 yılında vizyona giren, başrollerini aksiyon filmlerinin yıldızı Angelina Jolie ve Liev ... nezaman.com.tr ailesince buradan paylaşılacaktır.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 93 gösterim

Yönetmenliğini Jonathan M. Goldstein ve John Francis Daley ikilisinin yapacağı yakında ... Mart 2018 tarihinde sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

21 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
2 cevap 9,090 gösterim

2003 yılından bu yana bölümler halinde sinemalara gelmeye devam eden Karayip Korsanları son ... 2020 yılına doğru sinemalara gelmesi bekleniyor.

31 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 924 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...