Sinyalciler ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
47 gösterim
3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduYönetmenliğini Ahmet Kapucu'nun yaptığı Cemal Hunal, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Mahmut Tuncer gibi ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı izleyiciler tarafından merakla beklenen Sinyalciler, önümüzdeki günlerde vizyona girecek. İstanbul'un Hacıhüsrev'de yaşamlarını sürdüren 3 kafadar sinyalcinin hayat hikayesinin konu alınacağı filmde oldukça komik sahnelere yer veriliyor. İzleyenleri gülmekten kırıp geçirecek olan Sinyalciler çok yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Sinyalci pek kimsenin bilmediği bir kelime olabilir. Yolda sigara, para isteyen dilencilik yapanlara verilen isim. Bu tür kimseler yol parası olmadığı gibi bahaneler öne sürerek karşı tarafı kandırmaya yoluna giderek bir şekilde istediklerini elde etmeye çalışan yapışkan kişilerdir. Sinyalciler ne zaman sinemalarda olacak ? 16 Haziran 2017 tarihinde sinemalara gelecek olan Sinyaciler, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 62 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=U-MIWdUrSxQ İbrahim Vurmaz yönetmenliğinde çekimleri ... Temmuz 2017 tarihinde komediseverler ile buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 114 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=_ziPt-4Svos Vine'da çektiği videolarla kısa süre içerisinde ... Film, 4 Ağustos 2017'de izleyenlerle buluşacak.

18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 54 gösterim

Bir Damla Aşk'ın vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Önümüzdeki günlerde sinemaseverler ile buluşacak ... ://www.youtube.com/watch?v=tLCi0YGt77Y

20 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 79 gösterim

Yönetmenliğini Holger Tappe'nin yaptığı Alman yapımı yepyeni bir film yakında vizyona girmeye ... 2 Şubat 2018 tarihinde vizyonda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 69 gösterim

Oliver Parker'in yönettiği Johnny English bilindiği üzere 2003 yılında izleyicilerle buluşmuş sonrasında ... 5 Ekim 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...