The Bye Bye Man ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
24 gösterim
2 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Önümüzdeki günlerde yepyeni bir film sinemalardaki yerini alacak. Yönetmenliğini Stacy Title'ın yaptığı The Bye Bye Man isimli korku ve gerilim türündeki ABD yapımı filmin oyuncu kadrosunda Douglas Smith, Lucien Laviscount gibi isimler var. Sinemaseverlerin merakla beklediği tüyler ürpertici senaryoya sahip olan The Bye Bye Man çok yakında vizyonda olacak.

The Bye Bye Man Konusu:

Kafadar üç yakın arkadaş aynı evde konaklamaktadır. Her şey yolunda giderken birden bire hayatlarını kabusa çevirecek bir varlık hayatlarına dahil olur. The Bye Bye Man isimli varlıktan bir haber olan gençler sonrasında gelişen korkunç olayların arkasında kimin olduğunu merak etmeye başlar. Fakat The Bye Bye isimli varlığı merak etmek, onunla uğraşmak, ondan bahsetmek başlarına musallat olması için yeterli bir nedendir. Bu saatten sonra artık The Bye Bye Man'in laneti üç arkadaşın başındadır.

The Bye Bye Man ne zaman vizyona girecek ?

Yönetmen koltuğunda Stacy Title'ın oturduğu ve senaryosunu Robert Damon Schneck ile Jonathan Penner'ın kaleme aldığı korku ve gerilimi izleyenlerin iliklerine kadar hissedeceği film 7 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 831 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 29 gösterim

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın ... 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 68 gösterim

Yönetmenliğini Michael ve Peter Spierig kardeşlerin yaptığı Winchester isimli korku film yakında vizyonda ... Şubat 2018'de beyaz perdede olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 35 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=tTtWTBulPE4 Yönetmenliğini Dan Berk, Robert Olsen ikilisinin ... 2017 tarihinde film beyaz perdede yerini alacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 26 gösterim

Yakında adından çokça söz ettirecek dram, gerilim türünde bir film izleyicilerle buluşacak. The Papers ... giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak belirlendi.

12 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...