Yeni Nokia 3310 Türkiye'ye ne zaman gelecek ?

0 oy
53 gösterim
31 Mayıs 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu

Uzun yıllar kullanılan efsanevi telefonlar arasında üst sıralarda yer alan Nokia'nın 90'lı yıllarda üretmiş olduğu 3310 modeli dünya çapında ciddi satış rakamlarına ulaşmış ve çokça tercih edilen bir telefon olarak cep telefonu tarihinde yerini almıştır.

Cep telefonları arasında ayrı bir yere sahip olan Nokia 3310'un her ne kadar üzerinden yıllar geçmiş olsa da halen nadiren de olsa kullanan  telefon kullanıcıları günümüzde de vardır. Yıllar öncesinde adeta bir tutkuya dönüşen 3310 çılgınlığı gelişen teknolojinin etkisi ve son yıllarda çıkan telefonların teknolojik üstünlüğünden dolayı pek tercih edilmese de uzun yıllardır elinden düşürmeyen az sayıda kullanıcıya halen sahip olduğunu söylemek mümkün. Monofonik Nokia orijinal sesi ile hafızalara kazınan 3310, yılan oyunu ile de kullanıcılarıyla bütünlemiştir.

Geçtiğimiz yıllarda Microsoft'un satın aldığı Nokia, kullanıcıların yoğun isteği üzerine 3310 modelini tekrar tasarlayacaklarını ve eski modele göre günümüz teknolojisi ile bütünleşik ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak yepyeni yüzüyle piyasaya süreceklerini açıklamıştı. Merakla beklenen geçtiğimiz haftalarda İngiltere'de satışa sunulan yeni Nokia 3310 Türkiye'ye gelecek mi ? Nokia 3310 Türkiye'ye ne zaman gelecek ? İngiltere'de müşterilerin beğenisine sunulan yeni Nokia 3310'un ülkemize en erken sonbahar aylarında en geç yıl sonu gibi gelmesi bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 67 gösterim

Yıllara damgasını vurmuş Finlandiyalı Nokia firmasının efsanevi telefonları arasında yer almış ... tutulan telefonlar listesinde başı çekmektedir.

28 Şubat 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 66 gösterim

Ünlü telefon üreticilerinden biri olan Tayvanlı HTC firması, çok yakında yepyeni bir modelini ... 1-2 ay içerisinde satışa çıkarması bekleniyor.

3 Haziran 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 160 gösterim

Telefon, insanların hayatlarına uzun zamandan beri girmiştir. İlk çıkan telefonların özellikleri ... içerisinde Türkiye'ye gelmesi beklenmektedir.

23 Temmuz 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 71 gösterim

İspanyol otomobil üreticisi Seat, çok yakında Ibiza 2017 modelini yollarla buluşturmaya hazırlanıyor. ... çok daha yükseğe çıkartacak gibi görünüyor.

13 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 116 gösterim

Türkiye'ye gelmesi merakla beklenen Rus üretimi Lada Vesta'nın Türkiye'de ne zaman satışa ... otomobilin 2018 yılında Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

12 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...