The Last Man On Earth 4.sezon ne zaman başlayacak ?

0 oy
343 gösterim
22 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

Mart 2015'ten bu yana FOX kanalında izleyicilerle buluşmaya devam eden, ödüllü oyuncuları kadrosunda bulunduran The Last Man On Earth isimli komedi dizisi izleyenleri gülmekten kırıp geçirmeye devam ediyor. Yapımcılığını ve senaristliğini Will Forte'un üstlendiği geçtiğimiz günlerde 3.sezonuyla sezon finali yapan sevilen dizi 4.sezonu için kanalı FOX'tan onay alarak yenilendi. Onay alması üzerine dizinin yeni bölümlerini merakla bekleyen sevenleri The Last Man On Earth 4.sezon ne zaman çıkacak ? Sorularını sormaya başladı.

The Last Man On Earth Konusu:

Phil Miller, işe gidip gelmekten nefret eden hele ki işini hiç sevmeyen banka personelidir. İşini her ne kadar sevmese de o ailesini bir o kadar sever adeta bir aile canlısıdır. Ailesinin hayatındaki yeri bambaşkadır. Günün birinde dünyaya yayılan bir virüsten dolayı Phil dışında yaşayan tüm insanlar ölür. Artık dünyanın sonu gelmiştir. Kendisi sonradan farkına varsa da dünyada sadece Phil kalır. Onun bundan sonraki tüm mücadelesi artık hayatta kalmak üzerinedir.

The Last Man On Earth 4.sezon ne zaman başlayacak ?

Kıyametten sonraki yaşam konulu sevilen komedi dizisinin 3.sezonunun ardından 4.sezonuyla Eylül 2017'de yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşması bekleniyor.

 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 gösterim

Fresh off The Boat, 2015 yılından bu yana ABC kanalında ekranlara gelen sevilen başarılı bir ... Ekim - Kasım aylarında ekranlara gelmesi bekleniyor.

16 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 76 gösterim

24 Eylül 2014 tarihinden beri ABC kanalında ekranlara gelen ekranların sevilen komedi dizisi ... ekranlara Eylül 2017 tarihinde gelmesi bekleniyor.

21 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 151 gösterim

2013 yılında FOX TV'de ekranlara gelmeye başlayan aksiyon komedisi Brookly Nine-Nine ... ayında yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşması bekleniyor.

20 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 44 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=OtbzQi6c9mM Yakında ABC kanalında yepyeni bir ... önümüzdeki haftalarda izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

2 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 90 gösterim

HBO kanalının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Veep 2012'den bu yana izleyicilerle buluşmaya devam ... 2018 Nisan ayı gibi başlaması bekleniyor.

27 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...