Black-ish 4.sezon ne zaman başlayacak ?

0 oy
110 gösterim
21 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

24 Eylül 2014 tarihinden beri ABC kanalında ekranlara gelen ekranların sevilen komedi dizisi Black-ish geçtiğimiz Mart ayında sezon finali yaparak 3.sezonu kapattı. İzleyenlerini oldukça eğlendiren komedi dizisinin 3. sezon finalini yapmasının ardından Black-ish 4.sezonun ne zaman çıkacağı merak edilmeye başlandı. Kenya Barris tarafından oluşturulan başrollerini Laurence Fishburne'ın, Anthony Anderson'un paylaştığı komedi dizisinin yeni sezonunda yeni bölümleriyle yayınlanması sevenleri tarafından heyecanla bekleniyor.

Black-ish Konusu:

Siyahi bir baba dört çocuğunu kendine göre en iyi şekilde yetiştirmek ister. Fakat ortada birde çocuklarını şekillendirmek isteyen anne vardır. Andre, Amerika vatandaşı olan maddi durumu yerinde bir babadır ve çocuklarını en iyi imkanlarla yetiştirecek güce sahiptir. Çocukların yetişmesini eşine, eski kafalı babasına bırakmak konusunda kararsızdır.

Black-ish 4.sezon ne zaman başlayacak ?

Sevenlerinin merakla beklediği sevilen aile komedisi dizisinin 4.sezonuyla ekranlara Eylül 2017 tarihinde gelmesi bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,173 gösterim

2009 yılından bu yana ABC kanalında hız kesmeden izleyicilerle buluşmaya devam eden ... haftasında yeni bölümleriyle ekranlara gelmesi bekleniyor.

22 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 108 gösterim

Ekim 2016'dan bu yana Amerika'nın ünlü kanallarından ABC'de ekranlara gelen American ... bölümleriyle 2.sezonuyla tekrar ekranlara gelmesi bekleniyor.

20 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 71 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=OtbzQi6c9mM Yakında ABC kanalında yepyeni bir ... önümüzdeki haftalarda izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

2 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 400 gösterim

Mart 2015'ten bu yana FOX kanalında izleyicilerle buluşmaya devam eden, ödüllü ... 'de yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşması bekleniyor.

22 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 69 gösterim

Fresh off The Boat, 2015 yılından bu yana ABC kanalında ekranlara gelen sevilen başarılı bir ... Ekim - Kasım aylarında ekranlara gelmesi bekleniyor.

16 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...