Game Night ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
93 gösterim
21 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Jonathan M. Goldstein ve John Francis Daley ikilisinin yapacağı yakında vizyona girecek olan Game Night isimli filmde Emmy ödüllü Amerikalı Jason Bateman, The Notebook filminden de tanınan Kanadalı oyuncu Rachel McAdams, Lamorne Morris gibi oyuncular yer alacak. Önümüzdeki ay çekimlerine başlanması beklenen komedi filminin başrolünde yer alacak olan Jason Bateman Max karakterini canlandırırken Rachel McAdams Annie'yi oynayacak.

Game Night Konusu:

Bir arkadaş grubu vardır ki, her maç akşamı toplanırlar. Yıllardan beri süre gelen bir durumdur bu artık gelenek halini almıştır. Gelenek maçın oynandığı her akşam tekrarlanır. Birgün yine akşam maçı izlemek için buluşan arkadaşlar eğlenirken her şey istedikleri gibi yolunda giderken birden bire neye uğradıklarını şaşırlar. Önlerinde onların çözmesi gereken işlenmiş bir cinayet vardır.

Game Night ne zaman vizyona girecek ?

İzleyiciler tarafından merakla beklenen izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek olan komedi filmi 2 Mart 2018 tarihinde sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 69 gösterim

Oliver Parker'in yönettiği Johnny English bilindiği üzere 2003 yılında izleyicilerle buluşmuş sonrasında ... 5 Ekim 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
2 cevap 9,090 gösterim

2003 yılından bu yana bölümler halinde sinemalara gelmeye devam eden Karayip Korsanları son ... 2020 yılına doğru sinemalara gelmesi bekleniyor.

31 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 62 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=U-MIWdUrSxQ İbrahim Vurmaz yönetmenliğinde çekimleri ... Temmuz 2017 tarihinde komediseverler ile buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 114 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=_ziPt-4Svos Vine'da çektiği videolarla kısa süre içerisinde ... Film, 4 Ağustos 2017'de izleyenlerle buluşacak.

18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 79 gösterim

Yönetmenliğini Holger Tappe'nin yaptığı Alman yapımı yepyeni bir film yakında vizyona girmeye ... 2 Şubat 2018 tarihinde vizyonda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...