Bir Damla Aşk ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
54 gösterim
20 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Bir Damla Aşk'ın vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Önümüzdeki günlerde sinemaseverler ile buluşacak olan romantik komedi türündeki dizinin yönetmenliğini ve yapımcılığını Berk Akgül üstleniyor. Başrollerini Can Karakoç, Öykü Bozkurt, Sıla Seda Kansu'nun paylaşacağı film Manisa'da çekildi. Manisa'nın merkezinde ve çeşitli ilçelerinde çekimleri geçtiğimiz Mart ayında tamamlanan romantizmi ve komediyi bir arada tutan Bir Damla Aşk, bir taraftan izleyenleri romantizmin derinliklerine sürüklerken diğer taraftan izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek.

Bir Damla Aşk Konusu:

Uzun yıllardır birbirini görmeyen çocukluk arkadaşı Damla ve Hasan birgün karşılaşır. Hasan, Damla'ya çocukluk aşkı olan arkadaşı Batuhan'ı anlatır. Damla, çocukluk yıllarının aşkı olan ve halen unutamadığı Batuhan'a yıllar sonra karşısına çıkan Hasan'ın vesilesiyle kavuşmanın hayalini kurar. Günün birinde Damla, arkadaşlarıyla birlikte kampa katılır. Sonrasında ise Damla'nın kaçırılması ile birlikte her şey bir an da arap saçına döner.

Bir Damla Aşk ne zaman vizyona girecek ?

İzleyicilerin merakla beklediği izleyenlere romantizmi, aşkı ve komediyi bir arada yaşatacak olan film 2 Haziran 2017 tarihinde sinemaseverlerin karşısında olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 62 gösterim

23 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren, başrolünde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in oynadığı Aşk ... yapılmış ve 2015 yılında film vizyona girmiştir.

9 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 64 gösterim

Yönetmenliğini bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Yılan Hikayesi projesinde de yer almış ... aşık olmuş ve aşk acısı çekmektedir.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 62 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=U-MIWdUrSxQ İbrahim Vurmaz yönetmenliğinde çekimleri ... Temmuz 2017 tarihinde komediseverler ile buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 114 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=_ziPt-4Svos Vine'da çektiği videolarla kısa süre içerisinde ... Film, 4 Ağustos 2017'de izleyenlerle buluşacak.

18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 47 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=2hi0DBqWtOE Yönetmenliğini Ahmet Kapucu'nun yaptığı ... olan Sinyaciler, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor.

3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...