Victoria and Abdul ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
84 gösterim
20 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Stephen Frears'ın yaptığı Ali Fazal, Judi Dench'ın başrolünde yer aldığı İngiltere yapımı biyografik dram türündeki Victoria and Abdul yakında izleyicilerle buluşacak. Önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan Shrabani Basu yazarın kitabından beyaz perdeye uyarlanan filmin konusu şöyle : Kraliçe Victoria Hindistanlı Abdül Karim adında bir genci danışmanı olarak göreve getirir. Aynı zamanda memurluk olarak görev yapan Abdul Karim ile Kraliçe Victoria'nın tanışması aralarında başlayacak olan dostluğunda da başlangıcı olacaktır. Victoria and Abdul ne zaman vizyona girecek ? İzleyiciler tarafından merakla beklenen biyografik dram teması ile ön plana çıkan film 22 Eylül 2017 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ddYSGGJAKOk Yönetmenliğini İngiliz yönetmen Johannes Roberts'ın ... 4 Ağustos 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 14 gösterim

Sinemalara çok yakında aşk dolu bir film geliyor. Önümüzdeki ay beyaz perdedeki yerini ... Temmuz 2017 tarihinde film sinemalardaki yerini alacak.

7 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 30 gösterim

ABD yapımı yepyeni bir animasyon aile filmi yakında vizyona girecek. Filmin ismi Gnomeo and ... 12 Ocak 2018 tarihinde film izleyicilerle buluşacak.

3 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 17 gösterim

Ünlü dedektiflik filmi Sherlock Holmes uyarlaması olan Holmes and Watson yakın bir gelecekte ... Ağustos 2018'de sevenleri ile buluşacak.

2 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 17 gösterim

En kıyasıya savaş olarak bilinen ve tarihte efsanevi savaşlar arasında olduğuna inanılan M.Ö 11 yy ... Filmin sinemalara gelme tarihi 9 Haziran 2017.

30 Nisan 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...