For the People ne zaman başlayacak ?

0 oy
45 gösterim
19 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

ABC dizilerine bir yenisini daha ekilyor. Yakın zamanda ekranlara gelecek olan For the People isimli hukuk draması türünde olacak olan dizi izleyiciler tarafından şimdiden merak edilmeye başlandı. Bilindiği üzere ABC özellikle dram dizileriyle ön plana çıkan bir kanal. For the People da hukuk türünde bir dram dizisi olacak. Ünlü yapımcı Paul William Davies tarafından yapılan yakında ABC'de gösterime girecek olan dizisinin kadrosu oldukça zengin. NBC'de yayınlanan Outsourced'da Todd Dempsy dizisi ile ünlenen ABD'li aktör Ben Rappaport ve Anna Deavere Smith gibi ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı For the People yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

For the People Konusu:

Dizi, Amerika'nın New York şehrinde yaşayan fedaral davalar ile ilgilenen Amerika'nın en iyi avukatlarının hukuk mücadelesini konu alıyor.

For the People ne zaman başlayacak ?

ABC kanalında izleyicilerle buluşması beklenen adaletin savunucusu avukatların konu alındığı hukuk temalı dizinin 2017 yılının Ekim - Kasım ayları gibi ekranlara gelmesi bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=OtbzQi6c9mM Yakında ABC kanalında yepyeni bir ... önümüzdeki haftalarda izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

2 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 133 gösterim

2011 yılında ekranlara gelen Good Doctor isimli Kore yapımı dizinin Amerikan versiyonu yakında ABC ... ://www.youtube.com/watch?v=Hbqs6SRMde0

19 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,089 gösterim

2009 yılından bu yana ABC kanalında hız kesmeden izleyicilerle buluşmaya devam eden ... haftasında yeni bölümleriyle ekranlara gelmesi bekleniyor.

22 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 72 gösterim

24 Eylül 2014 tarihinden beri ABC kanalında ekranlara gelen ekranların sevilen komedi dizisi ... ekranlara Eylül 2017 tarihinde gelmesi bekleniyor.

21 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 81 gösterim

Ekim 2016'dan bu yana Amerika'nın ünlü kanallarından ABC'de ekranlara gelen American ... bölümleriyle 2.sezonuyla tekrar ekranlara gelmesi bekleniyor.

20 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...