Psikopat 4 ne zaman çıkacak ?

0 oy
33,292 gösterim
19 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

Mihri Mavi olarak bilinen yazarın kaleme aldığı Psikopat serisi bölümler halinde hız kesmeden okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor. Gençlerin oldukça ilgisini çeken Psikopat, iki gencin aşk hikayesi üzerine kurgulanmış olup günlüklerden yola çıkarak oluşturulmuş bir kitap. Merakla beklenen Psikopat'ın 3. sü geçtiğimiz Mart ayında çıkmıştı. Gençlerin heyecanla beklediği Psikopat'ın 3.serisinin piyasaya sürülmesinin ardından şimdi de gözler Psikopat 4'e çevrildi.

Sevilen yazar Mihri Mavi'nin geçtiğimiz günlerde Wattpad bloğu üzerinden Psikopat 4'ün bir bölümünü yayınlamasıyla birlikte takipçilerinin heyecanı ikiye katlanmış oldu. Sevenlerinin bir an önce çıkmasını istediği Psikopat isimli 4. kitabının ne zaman çıkacağı konusunda henüz Mihri Mavi herhangi bir açıklama yapmış değil. Şu an için Mihri Mavi tarafından herhangi bir bilgilendirme yapılmasa da Psikopat 4'ün yolda olduğu wattpad.com üzerinden yayınlanması ile birlikte kesinlik kazanmış oldu. Buket ve Kağan adlı iki gencin aşk hikayelerinin anlatıldığı Psikopat 4 ne zaman çıkacak ? Yazarın kitabını çıkardığı zamanlamaya bakılırsa eğer Psikopat 4'ün Ağustos - Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklendiği söylenebilir.

2 Eylül 2019 .Asel yorumladı
Ne olur piskopat 4 çıksın meraktan çatlicam efsane kitap ama çoookkk güzellll

1 cevap

0 oy
26 Nisan 2018 misafir cevapladı
Sonu kötümü bitiyor lütfen sonu kötü bitmesin sonu kötü giderse çok ağlarım        

Şey birde kaç kitap çıkacak arkadaşım 9 dedi ama bilmiyorum
2 Eylül 2019 Sibel yorumladı
Sonu kötü bitmesin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 1,979 gösterim

Mihri Mavi tarafından yazılan, gençlerin heyecanla bir solukta okuduğu günlük kategorisindeki ... satışa çıkartacağını internet üzerinden duyurdu.

18 Aralık 2016 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,903 gösterim

Büşra Küçük, severek okunan kitabının 4.serisi çıkarmak için yazım çalışmalarına devam ... günlerde piyasaya sürüleceği kesin gibi diyebiliriz.

19 Aralık 2016 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
1 cevap 13,822 gösterim

Şimşek Mcqueen'in maceralarının anlatıldığı filmin 3.serisi 16 Haziran 2017 tarihinde ... ? 2020 yılında çıkmasının beklendiği söylenebilir.

20 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 280 gösterim

Oyunseverlerin severek oynadığı Crysis oyunu gerek üstün grafikleriyle gerek kurgusuyla muhteşem bir ... doğru oyunun çıkma ihtimali yüksek.

31 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 343 gösterim

Sony tarafından üretilen God of War oyunun 4. serisi tüm hızıyla yazılmaya devam ediyor. Oyunseverlerin ... of War'ın 4. serisi merakla bekleniyor.

25 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...